Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Aktuálním hitem platformy je seriál Terapie pravdou, a to celosvětově a napříč službami, kde exceluje Harrison Ford. Máme zde i trailer na Spojku a víme více o Moje Country.

Terapie pravdou 

Ačkoli je Jimmy tátou, přítelem i terapeutem, nedokáže truchlit nad ztrátou své ženy. Rozhodne se na každém, kdo mu přijde do cesty, vyzkoušet nový přístup: naprosto brutální upřímnost. Seriál pochází z pera Bretta Goldsteina a Billa Lawrence, kteří stojí i za Tedem Lasso, a proto se dal jistý úspěch čekat, stejně i proto, že se zde v hlavních rolích objevují Jason Segel a Harrison Ford. V Apple TV+ se tak logicky jedná o aktuálně nejpopulárnější seriál, ale podle JustWatch to platí i napříč platformami. Je vidět, že originální téma a hvězdné obsazení diváky láká. V premiérovém týdnu totiž Terapii pravdou překonal jen hit HBO Max v podobě The Last of Us.

Apple TV Terapie pravdou

17. února

V pátek 17. února se v Apple TV+ dějí dvě velké věci. První je premiéra filmu, který je prvním novým filmem služby v roce 2023. V hlavních rolích snímku Sharper se představují Julianne Moore, Sebastian Stan a John Lithgow. Druhou premiérou je pak seriál Za světlými zítřky, kde charismatický prodejce Jack Billings (Billy Crudup) v příběhu zasazeném do retrobudoucnosti vede tým prodejců, kteří chtějí svým zákazníkům zlepšit život tím, že jim prodávají rekreační objekty na Měsíci.

Spojka má trailer 

Minule jsme vás informovali o šestidílném thrillerovém seriál Liaison, který do Apple TV+ přivede Vincenta Cassela a Evu Green. Série dostala český název Spojka a má zkoumat, jak chyby naší minulosti mají potenciál ničit naši budoucnost. Premiéra je stanovena na 24. února a Apple aktuálně k připravované sérii publikoval první trailer.

Moje Country 

K Reese Witherspoon a Kacey Musgraves se přidají Jimmie Allen, Mickey Guyton a Orville Peck, aby v novém typu soutěžního seriálu a v rámci globálního hledání našli příští velkou hvězdu country music. Je to už druhá spolupráce Reese Witherspoon s Apple TV+, kdy tou první bylo The Morning Show (a i zde hraje . Premiéra bude 24. března.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.