Zavřít reklamu

Slevy na parádní herní tituly nepřicházejí jen s černým pátkem a Vánocemi. I na začátku nového roku můžete na těch nejkvalitnějších titulech ušetřit skutečné množství peněz. Některé akce ale končí už 5. ledna, jiné trvají až do února.

Steam  

Herní platforma Steam patřící společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru boduje nejen obsáhlým katalogem, ale i multiplatformostí. Její vánoční výprodej končí 5. ledna, takže byste si s případným nákupem měli pospíšit. Níže najdete několik titulů pro Mac, i s výší jejich slevy. Všechny slevy najdete zde. 

Xbox  

Vánoční a samozřejmě i novoroční slevy pronikly také k Microsoftu, proto v jeho obchodě pro konzoli Xbox najdete skutečné množství slev na ty největší herní pecky. Kompletní nabídku najdete zde. 

Playstation  

Playstation je herní konzole společnosti Sony. Její obchod se snaží lákat na lednové slevy, které dosahují až 75 %, ve skutečnosti ale překonávají i tuto hranici. Kompletní nabídku, která do jisté míry kopíruje tu pro Xbox, najdete zde 

Google Stadia  

Jedná se o streamovací platformu společnosti Google. Ta nabízí předplatné, v rámci kterého se dostanete ještě na lepší částky za zakoupené tituly. Níže uvedené slevy však zohledňují jen ceny bez tohoto PRO předplatného. To má výhodu nejen ve slevách, ale i v tom, že některé tituly nabízí zcela zdarma. Kompletní nabídku najdete zde. 

 

.