Zavřít reklamu

PR. Mnohým z vás se již jistě stalo, že vám někdy upadl mobilní telefon na zem. Pokud jste měli štěstí, odnesl to třeba jen kryt, v horším případě pak celý displej. Internetový obchod Huramobil.cz vám níže představí možnosti, jak takovému nebezpečí předejít a jak ještě iPhonu spolu s ochranou můžete přidat také šťávu navíc.

Kryty a pouzdra

Kryty a pouzdra jsou základním příslušenstvím každého majitele mobilního telefonu. Huramobil.cz pro vás dnes nabízí skvělá voděodolná pouzdra pro iPhone, která udrží telefon v suchu a v bezpečí, nebo originální Apple pouzdra s externí baterií.

Catalyst Waterproof case

První jsou prémiová ochranná pouzdra pro každodenní používání od společnosti Catalyst. Ta jsou speciálně navržena, aby vyhovovala vojenským standardům. Vydrží tak potopení do hloubky až 5 metrů (certifikát IP68) a pád z výšky až 2 metrů. Pouzdra jsou navržena tak, aby odolala nárazům. Vyrobena jsou ze speciálního materiálu a doplněného o gumu a silikon. To vše zajistí těsnění proti vodě a prachu.

prislusentviiphone_obr1

Pokud chcete pouzdro ještě vylepšit, můžete si pořídit stojánek a klip na opasek. Ten pevně připevníte na kryt a získáte vychytaný klip, se kterým můžete mobil upevnit na opasek, nebo jednoduchým přenastavením získáte stojánek. To vám umožní pohodlné sledování telefonu.

Kryt Apple Smart Battery

Potřebujete mít telefon dlouho nabitý, ale zároveň s sebou nechcete brát powerbanku? Apple naštěstí myslí i na takové případy. Druhým kouskem je tak kryt se zabudovanou externí baterií. To zajistí nejen výbornou ochranu, ale také delší výdrž telefonu. Tento originální doplněk navíc ochrání mobil před prachem a nečistotami. Baterie zase prodlouží dobu volání až o 26 hodin. Kryt je vyrobený ze silikonu a uvnitř je výstelka z mikrovlákna.

prislusentviiphone_obr2

Držáky do auta

Držák do auta vám ve výbavě určitě nesmí chybět. U držáků iOttie oceníte jednoduchou manipulaci a pevné přichycení. Můžete se tak 100% věnovat jízdě a zároveň sledovat třeba navigaci.

iOttie Easy One Touch Wireless Qi

Prvním držákem je iOttie Easy One Touch s dlouhým ramenem a upevněním na palubní desku. Telefon jedním pohybem jednoduše zasadíte do držáku a uchytíte pohyblivým ramenem s pěnovými úchyty. Uchycení ale není vše, co tento držák umí. Pokud váš telefon podporuje bezdrátové nabíjení, můžete ho jednoduše nabíjet přímo přes držák.

iOttie Easy Flex 3 Car Mount Holder

Kvalitní držák iOttie Easy Flex 3, který nabízí jednoduché uchycení na palubní desku, a to díky extra silné přísavce. Ta zajistí, že vše zůstane na svém místě. Telefon do držáku přichytíte na jeden klik pomocí dvou úchytů, které mobil chytnou a nepustí. K dispozici jsou dvě barevné varianty – bílá a černá.

prislusenstviiphone_obr3

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka. Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20 000 kusů. Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17.00 hodin, Vám bude doručeno následující pracovní den, nebo si jej můžete vyzvednout na 454 výdejních místech po celé ČR.

Toto je komerční sdělení, Jablíčkář.cz není autorem textu a nezodpovídá za jeho obsah.

.