Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci 8Player Lite pro přehrávání a zobrazování multimediálního obsahu.

[appbox appstore id383221354]

iPhone nabízí pro účely přehrávání videí, hudebního obsahu, nebo třeba prohlížení fotografií vlastní nativní nástroje. Ty ale nemusí vyhovovat všem, ať už svým vzhledem, nebo funkcemi, někdo by zase uvítal možnost moci prohlížet videa, fotografie i poslouchat hudbu v prostředí jedné jediné aplikace. Pro tyto účely skvěle slouží přehrávač 8Player Lite s řadou užitečných funkcí.

8Player Lite je multimediální víceúčelový přehrávač, který si umí bez problémů poradit s video soubory prakticky všech běžných formátů. Kromě tohoto typu přehrávání si v 8Player Lite můžete pohodlně a spolehlivě pouštět obsah z DLNA/UPnP, SMB či FTP serverů, stejně jako z cloudových úložišť typu Google Drive či Dropbox, a to i v offline režimu.

Aplikace nabízí možnost tvorby a úpravy playlistů, kromě videí v ní můžete také přehrávat zvukové soubory ve formátu flac, mp3, aac, wav, wma, ac3 a řady dalších, nebo prohlížet fotografie ze svého iPhonu. 8Player Lite má jednoduché, pro někoho možná příliš „oldschool“ uživatelské rozhraní. Jeho základní verze je zdarma, za PRO verzi s funkcemi navíc (správce souborů, absence reklam a rozšířený přístup k mediálním souborům) zaplatíte jednorázově 99 korun.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více