Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Annotate+ Markup Image pro anotaci na iPhonu.

[appbox appstore id1227197910]

Spolu s tím, jak jsou naše mobilní zařízení chytřejší a schopnější, stoupají také požadavky, které na ně klademe. S trochou nadsázky a za jistých okolností se pro nás iPhone může stát jakousi druhou kanceláří, z níž zvládneme vyřídit překvapivě široký záběr záležitostí. Jednou z věcí, které můžeme na iOS zařízení bez obav a pohodlně provádět, je anotace obrazových a jiných souborů. Právě tento úkol dokáže skvěle zastat aplikace Annotate+ Markup Image.

Aplikace Annotate+ vám umožní přidat k vašim obrázkům obvyklé prvky, jako je šipka, lupa, čára, text či základní geometrické tvary. Umí ale ještě něco navíc. S pomocí Annotate+ můžete vybrané oblasti na fotografiích rozmazat, použít mozaiku, širokou škálu dalších tvarů, nebo dokonce pracovat s vrstvami.

Anotace v prostředí této aplikace je opravdu jednoduchá, snadná a pohodlná. Kromě výše uvedených funkcí nabízí Annotate+ také možnost tvorby koláží nebo skenování QR kódů

V základní verzi je verze aplikace zcela zdarma. Za jednorázový poplatek ve výši 129 korun získáte PRO verzi bez reklam a s extra funkcemi.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více