Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud byste rádi přešli na novější iPhone a nechcete utrácet desítky tisíc za zbrusu nový model, pak pro vás máme skvělý tip! Ne nadarmo se totiž říká, že i použitý iPhone je stále iPhone. Jablečné telefony se totiž vyznačují dechberoucím výkonem a dlouholetou softwarovou podporou, díky čemuž bezchybně fungují i po několika letech. A právě to je skvělou příležitostí k tomu, jak na nich ušetřit!

Na nový iPhone za zcela bezkonkurenční ceny si můžete přijít na aukčním portálu Aukro.cz. Tato oblíbená online tržnice u nás funguje již několik let na poměrně jednoduchém principu. Nabízené telefony si můžete pořídit buďto napřímo, za částku určenou prodávajícím, nebo o ně zabojovat ve formě klasické aukce. V takovém případě platí jednoduché pravidlo – kdo nabídne nejvíce, vítězí. Nyní navíc máte zcela nejlepší příležitost! Jablíčkáři přecházející na nově představený iPhone 14 (Pro) se pochopitelně chtějí zbavit svých starších, ale stále plně funkčních modelů, díky čemuž je můžete ulovit za naprosto bezkonkurenční ceny. Nebo se vám snad zdá iPhone XS od 3300 Kč, iPhone 11 od 6400 Kč nebo iPhone 12 Pro 13200 Kč moc? V nabídce samozřejmě také najdete i loňskou řadu iPhone 13 (Pro), na níž se dokonce ještě vztahuje záruka.

iPhone 12 fb AirPods Pro

Nákupu na tradičním portálu Aukro se vůbec nemusíte obávat. Nákupy jsou plně zabezpečené a u některých inzerátů dokonce najdete i garanci vrácení peněz. Důležitou roli také hraje nesmírně rozsáhlá nabídka, povětšinou tvořena samotnými uživateli, která tak zároveň tlačí ceny produktů ještě níže. Vyzkoušejte tedy své štěstí a ulovte si novější iPhone za nejlepší ceny na Aukru! Kromě iPhonů jsou navíc k dostání i AirPods, Apple Watch nebo iPady.

Nabídku iPhonů na Aukro naleznete zde

.