Zavřít reklamu

Desátá a vlajková. I tak by se dala shrnout nová prodejna, kterou dnes iWant otevřel na Můstku. Vzhledem k lokalitě půjde o jednu z nejnavštěvovanějších poboček vůbec. To se ostatně potvrdilo i během dnešního slavnostní otevření, kam zamířily stovky zájemců a nechyběla mezi nimi ani redakce Jablíčkáře.

Celým programem provedly fanoušky čekající v řadě společně blogerka Nikol Moravcová a modelka Jitka Nováčková, které se ujaly i samotného odpočítávání posledních sekund, než byly vypuštěny balónky a dveře prodejny se v 10:00 slavnostně otevřely. Zákaznici, z nichž někteří zde čekali už od 6:30, kráčeli do prodejny po koberci v odstínu magenta – jde o specifickou růžovou barvu iWantu. Zájemce do nově otevřené pobočky nalákaly především slevy na celou řadu Apple produktů.

Ostatní si mohli čekání v řadě zpříjemnit horkým nápojem zdarma z pojízdného baru a případně se zahřát u stolků s plynovými ohřívači. Každý měl navíc možnost vyplnit dotazník a zařadit se tak do slosování o šest lístků na koncert Eda Sheerana. Mezi zákazníky pak procházely obě moderátorky a vysvětlovaly například, jak jim pomáhají Apple Watch při sportu, nebo jak co nejlépe upravovat fotografie na iPhonu.

Do samotné prodejny lákaly zákazníky zejména zajímavé slevy v podstatě na všechny produkty i příslušenství. Například nový MacBook Air (2018) je v prodejně k dostání za 29 990 Kč, MacBook Pro (2017) pak dokonce se slevou 10 tisíc korun. Zlevnění se nevyhnulo ani nejnovějším iPhonům – iPhone XS začíná už na 26 990 Kč a iPhone XR pak na 19 990 korunách. Na všechny ostatní produkty, včetně iPadů a Apple Watch, pak padla 10% sleva. Příslušenství je dnes na Můstku o 15 % levnější a produkty Beats dokonce o 30 %.

Prvním 50 zákazníkům navíc iWant rozdal dárky. Všechny čekající ve frontě pak obcházeli zaměstnanci s iPady, u kterých bylo možné si produkty objednat i zaplatit a jakmile se na ně dostala řada, mohli si zboží vyzvednout a odejít.

iWant Mustek prodejna otevreni 3

Navštívit desátou prodejnu a využít všech výše uvedených slev můžete až do dnešních 20:00. Pokud ale iWant nestihne obsloužit všechny zákazníky, pak podle našich informací nechá otevřeno dle potřeby ještě déle. Novou pobočku najdete na ulici 28. října 371/1. Jde mimo jiné o místo přesně naproti budově, kde měl iWant prodejnu ještě do 1. 4. 2017.

.