Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Možná se vám to může zdát až vtipné či neseriózní, ale mnoho lidí dokáže zapomenout heslo ke svému iPhonu z hned několika důvodů. Zapomenutí hesla znamená, že již nebudete mít přístup k zařízení jako takovému, ani k samotným datům, přičemž stejně tak ztratíte možnost komunikace s rodinou či přáteli.

Dobrou zprávou ale je, že můžete dát iPhone do továrního nastavení bez hesla. V tomto článku se proto zaměříme na způsoby, jak dát iPhone do továrního nastavení bez hesla.

Nejlepší způsob, jak dát iPhone do továrního nastavení bez hesla: TunesKit iPhone Unlocker

Bezesporu nejlepším způsobem, jak odblokovat iPhone, je s použitím profesionálního softwaru TunesKit iPhone Unlocker. Jedná se o parádní aplikaci iPhone Unlocker, která dokáže odemknout iPhone, heslo k Apple ID a mnoho dalšího.

S použitím tohoto nástroje se vlastně obejdete i bez znalosti hesla. Namísto toho můžete dát iPhone do továrního nastavení bez hesla.

Funkce

  • Odemknutí iPad, iPod touch a iPhone hesla v řádu sekund
  • Reset hesla k Apple ID
  • Obejití Času u obrazovky na iPad a iPhone
  • Obnovení do továrního nastavení u iPad/iPhone bez Apple ID nebo hesla
  • Podpora nejnovějších systémů iPadOS/iOS 16, nejnovějších zařízení jako iPhone 12, 13, 14 apod.
  • 100% bezpečná metoda
  • 100% úspěšná metoda

Jak dát iPhone do továrního nastavení bez hesla přes TunesKit iPhone Unlocker

Krok 1:

Přejděte na oficiální webovou stránku TunesKit. Zde stáhněte a posléze zapněte TunesKit iPhone Unlocker. Posléze připojte váš iPad/iPhone/iPod touch k PC a klepněte na možnost „Unlock iOS Screen“.

tuneskit iphone unlocker

Krok 2:

Po spuštění TunesKit iPhone Unlocker je potřeba iPhone přepnout do režimu obnovení nebo režimu DFU. S tím vám pomohou instrukce zobrazené přímo na obrazovce.

tuneskit iphone unlocker

Krok 3:

Ujistěte se, že informace o zařízení zobrazené na obrazovce jsou správné, a poté klepněte na tlačítko „Download“, čímž započne stahování konkrétní verze firmwaru pro váš iPhone.

tuneskit iphone unlocker

Krok 4: Po stažení balíčku firmwaru klepněte na možnost „Unlock“ pro odblokování iPhone bez hesla. Po pár sekundách budete schopni nastavit heslo k zařízení.

tuneskit iphone unlocker

Obnova iPhone bez hesla přes Najít

Stejně tak můžete dát iPhone do továrního nastavení bez hesla za pomoci iCloudu. Apple totiž provozuje službu „Najít“ (Findy My iPhone), díky které máte vzdálený přístup k zařízení po přihlášení se k Apple ID. Tato metoda byla představena pro případy, kdy dojde ke ztrátě či krádeži vašeho zařízení.

Stejně tak můžete smazat veškerý obsah a nastavení s pomocí Najít a to i bez znalosti hesla iPhonu. Na druhou stranu, abyste mohli odblokovat iPhone přes Najít, musíte se přesvědčit, že je tato možnost vůbec aktivní.

Stejně jako v případě obnovy iPhone přes iTunes, jeho obnovou tak přijdete o veškerá data. Doporučuje se proto před procesem udělat zálohu zařízení.

Nyní si už pojďme posvítit na to, jak odemknout iPhone tím, že jej dáte do továrního nastavení přes iCloud:

Krok 1:

Přejděte na web iCloud.com a přihlašte se prostřednictvím vašich Apple ID údajů.

Krok 2:

Po klepnutí na „Najít“ vyberte možnost „Všechna zařízení“. Z nich následně vyberte iPhone, u kterého byste si přáli vymazat jeho obsah a nastavení.

Po výběru zařízení je nutné klepnout na možnost „Vymazat iPhone“. Proces chvíli potrvá. Po jeho dokončení můžete iPhone nastavit jako nový, stejně tak i jeho heslo.

Najít smazat a hotové

Obnova iPhone přes iTunes

Pokud jste zapomněli iPhone heslo a potřebujete odblokovat iPhone, můžete jej dát do továrního nastavení přes iTunes.

Mějte ale na paměti, že tento proces způsobí kompletní ztrátu dat z vašeho zařízení. Právě proto je na místě se připravit a provést před procesem obnovení iPhone přes iTunes zálohu.

Po dokončení zálohování můžete postupovat podle návodu níže, který vám sdělí, jak dát iPhone do továrního nastavení bez hesla.

Krok 1:

Nainstalujte iTunes na váš počítač a připojte k němu iPhone. Následně zapněte iTunes a postupujte podle dalšího kroku.

Krok 2:

Jakmile iTunes detekuje iPhone, klepněte na ikonu zařízení. Poté vyberte ikonu Summary.

Krok 3:

Klepněte na tlačítko „Restore iPhone“ a potvrďte akci potvrzením „Restore“. Nyní iTunes bude potřebovat moment pro dokončení obnovy iPhonu do továrního zařízení. Jak už jsme zmínili výše, tímto dojde k odstranění všech dat a nastavení, kvůli čemuž musíte iPhone nastavit jako nový.

iTunes smazat a hotové

Přepněte iPhone do Recovery režimu

Pokud vám metody s využitím iCloudu a iTunes nedokážou pomoci s odblokováním iPhone bez hesla, může se ještě hodit přepnutí iPhonu do Recovery režimu, nebo do režimu DFU.

Abyste toho však dosáhli, potřebujete vědět, jak v daném okamžiku postupovat. To si vyžádá jistou technickou znalost.

Pojďme se proto zaměřit na to, jak přepnout iPhone do Recovery režimu

iPhone 8 a novější

Připojte iPhone k PC, zmáčkněte a pusťte tlačítka pro zvýšení a snížení hlasitosti. Posléze zmáčkněte a držte boční tlačítko, dokud se na obrazovce neobjeví logo „Connect to iTunes“.

iPhone 7 a 7+

Zmáčkněte a držte zapínací tlačítko spolu s tlačítkem pro snížení hlasitosti, a to až do chvíle, než se na obrazovce objeví logo „Connect to iTunes“.

iPhone 6 a iPhone SE

Zmáčkněte a držte zapínací tlačítko spolu s domovským tlačítkem, dokud se na obrazovce neobjeví logo „Connect to iTunes“. Váš iPhone budete moci přepnout do Recovery režimu v momentě, jakmile iTunes detekuje zařízení.

Následně můžete klepnout na ikonku „Restore“, čímž dojde k obnově iOS zařízení v rámci Recovery režimu. Tímto krokem tak odemknete iPhone a jeho heslo, díky čemuž pak můžete nastavit iPhone jako nový spolu s novým heslem.

iTunes2

Shrnutí

Pokud hledáte způsob, jak odemknout iPhone, tak tyto způsoby vám dokážou pomoct s odblokováním iPhone bez hesla.

Konkrétně se můžete spolehnout na iTunes nebo iCloud pro rychlé odblokování hesla k iPhonu. Každopádně pokud hledáte skutečně spolehlivý a rychlý způsob, jak dát iPhone do továrního nastavení bez hesla, pak se jako nejlepší řešení nabízí TunesKit iPhone Unlocker. Použitím tohoto profesionálního softwaru můžete odemknout iPhone během pouhých pár kliknutí.

.