Zavřít reklamu

Pokud používáte Apple Watch ke cvičení, anebo se jednoduše často ocitáte v situaci, kdy u sebe nemáte iPhone a chcete si přehrávat hudbu, tak se vám určitě bude hodit tento návod. Apple Watch mají totiž dost velkou vestavěnou paměť na to, aby se na ně vlezlo několik stovek skladeb. Bohužel, mnoho uživatelů neví, jakým způsobem lze hudbu do Apple Watch nahrát. Hned na začátek je nutné podotknout, že hudbu lze do Apple Watch přidat jen v případě, že využíváte nativní aplikaci Hudba na iPhonu, společně s Apple Music. Pokud využíváte Spotify, máte v tomto případě smůlu, jelikož přes Spotify nelze hudbu pro offline přehrávání do Apple Watch přidat.

Jak do Apple Watch přidat hudbu

V případě, že chcete do vašich Apple Watch přidat hudbu, tak je pro okamžitou synchronizaci nutné, abyste hodinky připojili k Wi-Fi, a poté je položili na nabíjecí kolébku. Nyní se na vašem iPhonu, se kterým máte Apple Watch spárované, přesuňte do nativní aplikace Watch. Poté, co tak učiníte, se ve spodním menu přesuňte do sekce Moje hodinky. Zde stačí v menu najít kolonku s názvem Hudba, kterou rozklikněte. Zde poté stačí v sekci Playlisty a alba klepnout na možnost Přidat hudbu. Nyní stačí, abyste si vybrali a označili hudbu, kterou chcete do Apple Watch přidat. Jakmile budete mít hudbu vybranou, tak výběr stačí potvrdit a je hotovo. K synchronizaci dochází jen tehdy, pokud jsou Apple Watch připojené k Wi-Fi, a zároveň se musí nacházet na nabíjecí kolébce.

V horní části této sekce nastavení si můžete také (de)aktivovat funkci pro automatické přidávání nejčastěji přehrávané hudby. Jak už název napovídá, tak tento playlist obsahuje všechny skladby, které posloucháte nejčastěji. Pokud v Apple Music posloucháte nějaké další playlisty, tak se v horní části objeví také. U všech těchto playlistů si můžete pomocí přepínačů zvolit, zdali se budou v Apple Watch nacházet, či nikoliv. Pokud chcete nějakou přidanou hudbu z Apple Watch odstranit, tak vpravo nahoře klepněte na tlačítko Upravit. Pak už jen stačí u hudby, kterou chcete smazat, klepnout na ikonu mínus v červeném kolečku, a poté na tlačítko Smazat.

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.