Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud jste si právě pořídili iPhone a tápete nad tím, jak do něj z vašeho dřívějšího Androidu převést data aplikace WhatsApp, tak je tento článek přesně pro vás. Samotný převod totiž nemusí být tak úplně jednoduchý, jak by se čekalo. Naštěstí se však nabízí efektivní alternativa v podobě populární aplikace iTransor for WhatsApp, s jejíž pomocí lze rychle a jednoduše převést WhatsApp data z Androidu na iPhone na pouhých pár kliknutí.

Jak to celé funguje

Jak už jsme uvedli v samotném úvodu, program se vyznačuje především pro svou jednoduchost a rychlost. Během pár okamžiků tak můžete vaše data převést, aniž byste museli cokoliv složitě provádět. Nejprve je samozřejmě nutné si aplikaci nainstalovat na váš PC/Mac, ke kterému musíte připojit oba telefony, tedy model s operačním systémem Android a iPhone. Aplikace dokáže připojená zařízení vzápětí detekovat a zobrazí vám jej v rámci svého prostředí. Nyní je ale nesmírně důležité, aby byl Android uveden jako source neboli zdroj. Podle toho software ví, z jakého zařízení má data čerpat a kam je naopak převést. Jakmile máte tohle hotovo, nezbývá, než kliknout na tlačítko Transfer. Během pár chvil budete mít hotovo, přičemž na konci ještě dojde k restartování vašeho iPhonu. Kompletní postup s dalšími možnostmi programu naleznete v níže přiložené galerii, přičemž kompletní návod na převod WhatsApp dat z Androidu do iPhonu naleznete zde.

Aby toho ale nebylo málo, tak iTransor for WhatsApp nabízí i řadu dalších možností. Konkrétně si totiž dokáže poradit s tvorbou záloh dat z aplikace WhatsApp a jejich případnou obnovou, přičemž zároveň nemá ani problém s vyhledáním starších dat v rámci vašich iTunes záloh. Jednotlivé/všechny konverzace, včetně příloh, si navíc můžete exportovat v nejrůznějších formátech.

Konkrétně tak program přináší řadu dalších skvělých možností, souvisejících s aplikací WhatsApp. iTransor for WhatsApp dokáže samozřejmě i zanalyzovat samotná data z aplikace, díky čemuž vám poskytne detailní náhled. Vy si je tak můžete jednoduše prohlédnout a případně s nimi nadále pracovat. V případě zmiňovaného exportu navíc nezískáte jednotlivé chaty a jejich přílohy, ale také kompletní historii konverzací, kontakty a hlasové zprávy. Prostřednictvím Google Drive navíc můžete zálohy různě ukládat a exportovat.

Obrovské 60% slevy!

V rámci současné akce si můžete program iTransor for WhatsApp pořídit s úžasnou 60% slevou! Konkrétně si navíc můžete vybrat ze dvou verzí. Buďto si software pořídíte na bázi měsíčního předplatného za 19,95 $ (namísto 49,95 $), případně zvolit rovnou roční plán za 29,95 $ (namísto 59,95 $). Do akce však také zamířily i další oblíbené programy vývojáře iMyFone jako AnyTo, D-Back, Fixppo a další.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více