Zavřít reklamu

Trávíte Vánoce v rodinném kruhu, ale jediný televizor v domácnosti je neustále obsazen těmi, kteří se zkrátka zmocnili ovladače dříve než vy? Nezoufejte. Pokud se chcete podívat například na legendární Popelku, zatímco v televizi běží Smrtonosná past (nebo naopak), můžete si vzít k ruce iPhone a využít některou z aplikací pro sledování televize na iOS.

Kuki

Jednou z aplikací IPTV, které jsou k dispozici pro jablečná zařízení, je Kuki. Výhodou této služby je například možnost poskládání vlastního výběru televizních kanálů, zpětné přehrávání až 7 dní nazpátek nebo třeba výběry filmů a seriálů ve speciální sekci, takže vám nic zajímavého neunikne. Kuki můžete sledovat již od 100 korun měsíčně, noví uživatelé mají možnost vyzkoušet tuto službu po dobu dvou týdnů zdarma.

Aplikaci Kuki stáhnete bezplatně zde.

Telly

Ve své iPhonu můžete využít také IPTV službu s názvem Telly. Podobně jako ostatní IPTV nabízí i Telly různě velké balíčky programů, v současné chvíli máte v rámci vánoční akce možnost aktivovat si i velký balíček za pouhých 200 korun namísto původních 650. Telly nabízí například možnost přetáčení reklam, zpětného přehrávání (až sedmidenní archiv pořadů) a řadu dalších výhod.

Aplikaci Telly stáhnete bezplatně zde.

O2 TV

Služba O2T V je oblíbená zejména mezi sportovními fanoušky, využití pro ni ale jistě najdou i všichni ostatní. Ceny tarifů začínají na 299 korunách měsíčně, k jednotlivým tarifům si můžete přikoupit také speciálně sestavené balíčky pro milovníky filmů, balíčky zahraničních televizních kanálů a další. Samozřejmostí je také možnost přetáčení nebo funkce archivu, kdy si můžete přehrát obsah až sedm dní zpětně.

Aplikaci O2 TV stáhnete bezplatně zde.

Lepší.tv

Další možností, jak sledovat televizi přes iPhone, je využití IPTV služby Lepší.tv. Ceny balíčků začínají na 99 korunách měsíčně, Lepší.tv nabízí v závislosti na volbě konkrétní služby možnost přehrání až 30 dní zpět, filmy bez příplatků a další výhody. V rámci Lepší.tv můžete stejně jako u ostatních IPTV služeb využít také funkce nahrávání, přetáčení, nebo možnost pokračování ve sledování.

Aplikaci Lepší.tv stáhnete v App Storu.

Přehrávání televizních pořadů v prohlížeči

Pokud se nechcete upisovat žádné z nabízených IPTV služeb, ale přesto byste rádi na svém iPhonu sledovali vybrané televizní pořady, můžete využít možnost sledování v prostředí webového prohlížeče. Česká televize například nabízí obsáhlý archiv iVysílání, kde si můžete přehrát všechny pořady, u kterých to umožňují autorská práva. Vybrané pořady můžete zdarma online sledovat také na oficiálním webu televize Nova, online vysílání nabízí na svých webových stránkách také televize Prima.

.