Zavřít reklamu

Společnost Apple si samozřejmě nechce nechat uniknout vánoční sezonu, tedy tu v prodejích za celý rok nejsilnější. I když pak většina výrobců razí cestu různých slev, Apple jde jinou cestou. Vyjma tradičního Black Friday, kdy poskytuje k nákupům dárkové karty v určité hodnotě (letos připadá na pátek 26. listopadu), totiž jinak slevy nenabízí. 

Letošního vánočního průvodce publikoval Apple v dostatečném předstihu. Protože situace s výrobou a distribucí produktů není nijak slavná, jednoduše jím chce upozornit na ta zařízení, která by se vám a vašim blízkým mohla líbit pod stromečkem líbit. Jednoduše tím apeluje na včasnou koupi. Ostatně na svých stránkách i uvádí: „Nakup na Vánoce s předstihem, ať máš z čeho vybírat.“ Tím chce samozřejmě říci, že až bude vyprodáno, budete mít jednoduše smůlu.

Podoba nákupního průvodce je velice povedená a oproti předešlým létům se zde hned v úvodu můžete nechat přesměrovat na různé záložky, jako jsou Fotografie a video, Kreativita, Zdraví a fitness nebo Zábava. Netlačí tak nabídky přes produkty, ale spíše přes to, co skutečně dokážou. 

Předchozí sezony 

Velice efektně však měla společnost zpracované své vánoční nabídky v i předešlých létech. Skrze web.archive.org jsme se podívali až do roku 2018, do kdy jsou stránky webem archivovány. Na jejich podobu se můžete podívat v galeriích níže. Samozřejmě se zde vždy láká na nové iPhony, ale loni v hojné míře třeba i na MagSafe příslušenství. Nechybí samozřejmě AirPody nebo Apple Watch atd. 

.