Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Oblíbená akce Black Friday je po roce tady a přináší s sebou parádní slevy. Máte zájem o pořízení levného Windows, MS Office či jiného softwaru? Pokud ano, rozhodně byste neměli promeškat Godeal24 Black Friday! Nyní si totiž můžete pořídit originální software od Microsoftu za bezkonkurenčně nejnižší ceny na trhu a ušetřit tak až 90 %!

Pokud uvažujete nad pořízením Windows 10 Pro nebo Office 2021 Pro z oficiálního obchodu Microsoft, asi vás překvapila obrovská cena – především pokud máte omezený rozpočet. Například Office 2021 Pro vás vyjde na 439,99 $. Godeal24 Black Friday vám ale umožní si na originální Office 2021 Pro přijít jen za 24,25 €, kdy za jedinou platbu získáte doživotní licenci. Pokud navíc máte více počítačů, nebo máte v plánu nakoupit licence společně s rodinou či přáteli, můžeme vám doporučit zvýhodněný balíček Office 2021 Pro 5PCs, díky čemuž se dostanete na cenu 13,05 €/PC. Nízkých cen se absolutně nemusíte obávat. Godeal24 garantuje jejich 100% funkčnost. Navíc se jedná o oblíbenou a léty prověřenou platformu pro nákup softwaru. Stačí jen zakoupit aktivační klíč, stáhnout software a následně jej aktivovat. Vše je maximálně bezpečné a funkční. Během instalace navíc Godeal24 poskytuje nepřetržitou 24/7 technickou podporu, která je zákazníkům dostupná už napořád.

Godeal24 Black Friday

Letos nejnižší ceny! Originální MS Office 2021 od 13,05 €

Nepropásněte skvělé možnosti akce Black Friday a upgradujte i operační systém svého počítače! I když je Windows 11 k dostání již přes rok, Windows 10 je stále nejpopulárnější volbou u většiny uživatelů. A právě nyní pořídíte Windows 10 Pro za pouhých 7,25 €, což je bezkonkurenčně nejnižší cena v tomto roce! Aby toho ale nebylo málo, při nákupu zvýhodněného balíčku dvou licencí Windows 10 Pro 2PCs cena klesá na pouhých 5,62 € za licenci. Za minimální cenu si tak přijdete na populární operační systém. Zároveň z Windows 10 lze stále bezplatně přejít na Windows 11! Proč nevyužít tuto jedinečnou příležitost?

Časově omezená nabídka! Windows 10 Pro od 5,62 €!

MS Office pro Mac

Sleva 62 % na balíčky a Office! Slevový kód: SGO62

Sleva až 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Prohlédněte si další nabídky zde

Business Wholesale! Windows a Office za nejlepší ceny

Godeal24 je profesionálním prodejcem s rozsáhlou nabídkou 100% legálních a ověřených digitálních licencí. Na stejný software si tak můžete přijít s více než 80% slevou, a i přesto získal zcela oficiální produkt! Kromě Windows či Office se také nabízí praktický počítačový a mobilní software, například od IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších.

Další nástroje za nejlepší ceny!

Godeal24 je přeprodejcem licencí Microsoft a dalšího softwaru, díky čemuž si můžete přijít na Windows či MS Office za zcela bezkonkurenční ceny, stejně tak na software od IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a dalších. Ušetřit tak můžete až 90 %! Licence jsou samozřejmě 100% originální ap lně funkční. Godeal24 navíc zná historii každé prodávané licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich bezchybnou funkčnost. Právě proto jsou licence také doživotní bez jakýchkoliv omezení – například u operačních systémů budete normálně dostávat pravidelné aktualizace po celou dobu.

Jak zaplatit

Pojďme si ještě posvítit na to, jakým způsobem lze vlastně zaplatit. Jakmile vyberete licence, o které máte zájem, stačí přejít k pokladně (Checkout). Zde můžete pokračovat jako host (guest), nebo si vytvořit přímo účet. V následujícím kroku stačí vyplnit nutné informace a jako platební bránu vybrat CWALLETCO, což se následně musí ještě potvrdit tlačítkem Place Order. Poté se přesunete k výběru platební metody. Proto klikněte na Choose payment methods a zde si vyberte například PayPal. Samozřejmě záleží na vašich preferencích. Jak vypadá celý postup si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

O spolehlivosti Godeal24 jasně hovoří jeho online reputace. Obchod se totiž těší řadě pozitivních recenzí na nezávislém portálu TrustPilot, kde získal ohodnocení jako „excelentní a skvělý“ hned v 98 % ze všech recenzí. Tomu ostatně může vděčit celkové kvalitě, neuvěřitelně rozsáhlé nabídce originálních produktů s až 90% slevami a instantnímu digitálnímu doručení prostřednictvím e-mailu. Ihned po zaplacení tedy na nic nečekáte – aktivační klíč totiž obdržíte okamžitě.

Godeal24 navíc nabízí nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu, která je už navždy dostupná všem zákazníkům. Ať už tedy řešíte jakýkoliv problém, nebo potřebujete poradit, můžete se zeptat přímo expertů.

Kontaktuje Godeal24: service@godeal24.com

.