Zavřít reklamu

Při hraní videoher sehrává zvuk nesmírně důležitou roli. Své o tom ví zejména hráči kompetitivních her jako Counter-Strike: Global Offensive, PUBG či Call of Duty. V online střílečkách je totiž klíčové, abyste včas slyšeli svého protivníka a mohli podle toho zareagovat. Právě proto hráči vyhledávají kvalitní herní sluchátka, která jim dokážou poskytnout výhodu v napínavých zápasech a pomoct jim na cestě za vítězstvím. Pokud sami hledáte kvalitní headset, pak by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout velice zajímavý model JBL Quantum 910 Wireless. Ten totiž nabízí vše, co jakožto hráči můžete potřebovat.

JBL na poli gamingu

Sluchátka pochází z dílny přední značky JBL, která je dlouhodobým lídrem na trhu s audio produkty. Značka ale také vstoupila do hráčského segmentu a přišla s jasnou misí – přinést gamerům doopravdy kvalitní sluchátka, bez ohledu na to, na jaké platformě hrají. Přesně to JBL Quantum 910 splňují. Tento model si zakládá na vysoce kvalitním zvuku. O něj se starají 50mm neodymové měniče s Hi-Res certifikací, díky čemuž hráč slyší vše, co se kolem jeho herní postavy děje.

Na výsledný zvuk mají silný vliv i technologie JBL QuantumSPHERE 360, sledující pohyb hlavy, či JBL QuantumSPATIAL 360, která zajišťuje kvalitní prostorový zvuk při hraní na konzolích přes USB-C hardwarový klíč. Vše je ještě poháněno softwarem JBL QuantumENGINE . Samozřejmostí je také funkce pro aktivní potlačení hluku (ANC) a kvalitní mikrofon, jež nabízí funkci ztlumení sklopením a potlačení ozvěny a hluku.

Při hraní je důležitý také komfort. Ani na ten se rozhodně nezapomnělo, ba naopak. Značka JBL tady vsadila na odolný a pohodlný design – hlavový pás je parádně lehký a náušníky jsou z paměťové pěny. Navíc jsou ještě potaženy kvalitní kůží. Tato kombinace zajišťuje maximální pohodlí i při několikahodinovém hraní. Sluchátka jsou také kompletně bezdrátová a lze je využít v kombinaci s jakoukoliv platformou. Ať už tedy hrajete na PC, herní konzoli či telefonu, JBL Quantum 910 Wireless snadno a rychle připojíte.

JBL Quantum 910

V takovém případě se nabízí 2,4GHz bezdrátové připojení (pro PC, konzole PlayStation a Nintendo Switch) nebo Bluetooth 5.2. Nechybí ani zlatá klasika – možnost připojení 3,5mm audio kabelu, s jehož pomocí lze sluchátka propojit prakticky se vším, a to od počítačů, přes Macy, konzole, až po telefony. Navzdory bezdrátové konektivitě si ale dokážou udržet nízkou latenci. Netřeba se tedy obávat zpoždění zvuku. Celé to ještě parádně uzavírá překvapující výdrž baterie dosahující až 39 hodin. Pokud tedy s přáteli plánujete hráčský víkend, můžete si být jisti tím, že vás Quantum 910 rozhodně nezklamou.

Tento herní headset spadá do prémiové řady pro hráče, kde se nachází po boku oblíbeného modelu JBL Quantum ONE. V praxi se jedná o téměř stejná sluchátka se stejnou kvalitou. Quantum 910 mají však o něco navrch. Jsou totiž kompletně bezdrátová, což výrazně rozšiřuje jejich možnosti.

JBL Quantum 910 zakoupíte za 6 390 Kč zde

Produkty JBL zakoupíte na JBL.cz nebo u všech autorizovaných prodejců.

.