Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hledáte kvalitní sportovní sluchátka za nejlepší ceny? Pak by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout speciální víkendová akce u JBL! Nyní si totiž můžete přijít na oblíbená sluchátka s výraznými slevami. Například JBL Reflect Mini NC, prvotřídní model s aktivním potlačením hluku a odolností vůči vodě dle IPX7, je dokonce k dostání se 42% slevou! S nákupem byste ale rozhodně neměli otálet.

Sportovní sluchátka JBL zakoupíte zde

Pojďme si proto posvítit na dva oblíbené modely, které by vám mohly padnout do oka a ještě na nich parádně ušetříte. Konkrétně je řeč o JBL Endurance Run BT a JBL Reflect Mini NC.

JBL Endurance Run BT

Nesmírně zajímavým kandidátem pro sportovce jsou JBL Endurance Run BT. Jedná se o bezdrátová sportovní sluchátka, která hned na první pohled zaujmou svým Fliphook designem či technologiemi TwistLock a FlexSoft pro zajištění ergonomického tvarování a maximální stability v uších, bez ohledu na charakter samotného cvičení. Tento model je proto ideálním parťákem pro nejrůznější sporty, při nichž vás potěší skvělým zvukem, již zmiňovaným stabilním uchycením či odolností vůči potu dle stupně odolnosti IPX5.

Ke sluchátkům stačí jen přes Bluetooth připojit váš telefon a můžete se rovnou pustit do poslechu vaší oblíbené muziky či podcastů. Určitě bychom také neměli zapomenout zmínit výdrž baterie dosahující až 6 hodin a přítomnost kvalitních mikrofonů pro čisté hands-free hovory. Z toho pak také vychází podpora hlasových asistentů, včetně Siri.

JBL Endurance Run BT zakoupíte za 990 Kč zde

JBL Reflect Mini NC

Jak už jsme zmínili hned v úvodu, doslova šíleného zlevnění se dočkala JBL Reflect Mini NC. Jedná se o povedená sportovní sluchátka, která kombinují prvotřídní zvuk a řadu užitečných funkcí. Dokonce ani nechybí aktivní potlačení hluku, díky čemuž se můžete naplno ponořit do poslechu oblíbené muziky, aniž by vás cokoliv vyrušovalo. Naopak se nabízí i funkce Smart Ambient, která funguje obráceně. Oceníte ji například při běhu v ulicích města, kdy díky ní uslyšíte zvuky okolí přímo ve svých sluchátkách.

Sluchátka tohoto typu se samozřejmě neobejdou bez odolnosti vůči vodě i potu dle stupně krytí IPX7. Stejně tak vás JBL Reflect Mini NC potěší duálním připojením a kvalitními mikrofony pro případné hands-free hovory. Zvuk sluchátek a řadu dalších vlastností si navíc můžete kompletně přizpůsobit dle vlastních preferencí v rámci mobilní aplikace JBL Headphones.

JBL Reflect Mini NC zakoupíte za 2299 Kč zde

.