Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chcete si koupit iPhone? Pokud jste i vy propadli kouzlu produktů s nakousnutým jablíčkem, chcete si nějaký model pořídit a ideálně ještě značně ušetřit, máme pro vás bezva tip. U Mobil Pohotovosti najdete v nabídce tisíce prověřených použitých iPhonů v top kvalitě, jak těch nejnovějších, tak i modely z předchozích řad.

Záruka na libovolný počet měsíců

U Mobil Pohotovosti najdete pouze plně funkční kusy, které jsou předem testovány zkušenými techniky. Nákupem navíc získáváte i dodatečnou jistotu v podobě půlroční záruky, takže můžete zařízení v případě potřeby reklamovat úplně stejně, jako nový telefon. Záruku si můžete také prodloužit o libovolný počet měsíců. Jednoduše si je přikoupíte v košíku na e-shopu nebo záruku prodloužíte na kterékoliv z 13 prodejen Mobil Pohotovosti v České republice. 

pouzite_iphony

Ceny použitých iPhonů:

Garance bezpečného nákupu na mp.cz

Nákup použitého telefonu u Mobil Pohotovosti se jednoduše vyplatí. Nejen, že si díky obří skladové zásobě vybere každý, ale díky významné finanční úspoře ulevíte i své peněžence. Za zlomek ceny totiž dostanete plně funkční zařízení se zárukou. Mrkněte na kompletní nabídku použitých iPhonů – najdete ji zde.

pouzity_iphone
.