Zavřít reklamu

Ať už potřebujete Word pro práci, Excel pro analýzu dat a správu financí nebo PowerPoint pro přípravu prezentací, tak všechny potřebné aplikace najdete v oblíbeném kancelářském balíčku Microsoft Office, konkrétně v jeho nejnovější verzi Office 2021, který je přímo stvořen pro spolupráci a jednoduché sdílení.

Je v tom ale jeden háček. Licenci na Office 2021 Pro totiž na oficiálním webu zakoupíte za 439,99 dolarů. A právě proto se o slovo hlásí akce Godeal24 Big Promotion, díky které si můžete přijít na obrovské slevy na příslušný software. Konkrétně tak můžete získat plnohodnotný Microsoft Office 2021 za pouhých 24,99 €! Pokud navíc máte více počítačů, na které potřebujete licenci, můžete kombinovat nejrůznější balíčky a ještě více tak ušetřit. Například při koupi kombinace 5 licencí (pro 5 PC), jedna licence Office 2021 vás vyjde na 12,99 €! Samozřejmě jestliže pět licencí nepotřebujete, můžete se domluvit například s přáteli, rodinou či kolegy a ušetřit tak obrovský balík peněz.

Godeal24

Microsoft Office 2021 již od 12,99 €!

Sleva 62 % na Office 2021: Slevový kód: SGO62

Sleva 62 % na Office 2021 + Windows! Slevový kód: SGO62

Nejpoužívanější operační systém, Windows 10, navíc nyní pořídíte již od 6,06 €. Skvělou zprávou také je, že Microsoft uživatelům Windows 10 stále nabízí možnost bezplatného updatu na novější systém Windows 11. Právě proto je nyní perfektní příležitost pro pořízení legendárních „desítek“.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Proč je software na Godeal24 tak levný? Je to legální?

S nákupem na Godeal24 se nemusíte obtěžovat pirátstvím či strachy o pravost licence. Všechen prodávaný software na Godeal24 je plně legální a jeho přeprodej je schválen evropskou legislativou. Celé to funguje poměrně jednoduše. Jakmile nějaká společnost již nepotřebuje své licence, přeprodá je obchodu Godeal24 za rozumnou částku, přičemž obchod je následně ověří a zalistuje do prodeje. Jelikož jde navíc o software, tak funguje prakticky jako nový. Zároveň takovéto použité licence jsou v digitální podobě, tudíž neplatíte žádné poplatky za doručení, případně ani nečekáte. Na Godeal24 tak můžete získat plnohodnotný a legální software a ještě na něm přes 80 % ušetřit!

Další software: Sleva 62 % na balíčky! Slevový kód: SGO62

Získejte další software se slevou zde

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Aby toho nebylo málo, Godeal24 se zároveň pyšní rozsáhlou nabídkou dalších počítačových nástrojů, mezi něž se řadí například Ashampoo Photo Commander 16, Wise Care 365, Adguard, software od IObit a řada dalších programů, které dokážou jednoduše pokrýt všechny vaše potřeby.

Další nástroje za nejlepší ceny!

Godeal24 je profesionálním prodejcem s rozsáhlou nabídkou a 100% legálním a funkčním softwarem. Obchod se zároveň stará o své zákazníky a mimo benefitů v podobě bezplatného a okamžitého doručení jim nabízí i řadu dalších výhod. Například spolu s každou licencí odesílá i detailní návod na instalaci a aktivaci daného softwaru.

Na Godeal24 si můžete přijít na stejný software a ještě na něm ušetřit klidně i přes 80 %. A i přesto se jedná o plnohodnotnou licenci bez jakýchkoliv kompromisů. Pokud tedy sháníte například operační systém, můžete si přijít na Windows 10, v případě kancelářského balíčku se pak nabízí Office 2021. A všechny za zcela bezkonkurenční ceny. Godeal24 zároveň nabízí i řadu užitečných nástrojů, například populární aplikace od IObit nebo Ashampoo.

Za roky fungování si obchod získal solidní renomé, čemuž vděčí své profesionalitě, okamžitému doručení a garanci vrácení peněz. Proto získal rating v podobě 4,9 a 98% míru spokojenosti na webu TrustPilot (nezávislý portál pro hodnocení prodejců), což jasně potvrzuje kvality Godeal24. Aby toho nebylo málo, tak mají zákazníci k dispozici i technickou podporu, která je k dispozici před i po nákupu. Dokáže řešit nejrůznější problémy.

Kontaktní e-mail: service@godeal24.com

Jak aktivovat Microsoft Office 2021 Professional Plus:

  1. Pomocí odkazu stáhněte soubor
  2. Rozbalte archiv s instalačním souborem
  3. Otevřete instalační soubor z rozbaleného archivu
  4. Následujte instrukce a dokončete instalaci
  5. Spusťte jakoukoliv aplikaci z balíčku Office a zadejte aktivační klíč pro Microsoft Office 2021 Professional Plus

Detailnější postup obdržíte spolu s aktivačním klíčem prostřednictvím e-mailu. Pokud byste měli jakékoliv dotazy ohledně instalace, můžete se kdykoliv obrátit na technickou podporu, která vám kdykoliv poradí.

.