Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hudba je již od nepaměti neodlučitelnou složkou naší společnosti. V dnešní době plné moderních technologií navíc máme k dispozici rozsáhle možnosti, jak hudbu vůbec můžeme poslouchat. Za vyhlášené produkty se dají považovat výrobky z dílny britské společnosti Marshall. Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme pro vás připravili exkluzivní akci, díky které na těchto produktech můžete značně ušetřit.

Slevový kód

Abyste získali produkty za níže zmiňované ceny, budete v košíku muset vložit speciální slevový kód. Pro získání slevy vám tedy stačí zadat jablickar083, ale rozhodně byste nad koupí neměli příliš dlouze váhat. Tento slevový kód lze totiž uplatnit pouze desetkrát a platí jen do vyprodání zásob.

Reproduktor Marshall Acton II BT

Reproduktor Marshall Acton II BT v černém provedení potěší především milovníky minimalismu. Jedná se totiž o produkt kompaktních rozměrů s váhou téměř tří kil, který se navzdory své velikosti dokáže postarat o silný a co možná nejlepší zvuk. Reproduktor se pyšní rozhraním Bluetooth verze 5, díky čemuž můžete přehrávání a nastavení zvuku plně kontrolovat skrze váš telefon. Jestliže se ale řadíte mezi klasiky, kteří nezanevřou na analogové knoflíky, můžete samotný zvuk upravovat skrze ně. Marshall Acton II BT se pyšní 30W basovým a dvěma 15W výškovými zesilovači, které se právě starají o onen krystalicky čistý zvuk.

Běžná cena reproduktoru Marshall Acton II BT v černém provedení činí 6 490 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 4 990 Kč.

Reproduktor Marshall Stanmore II BT

Jestliže v současné době uvažujete nad koupí nějakého reproduktoru, který je poměrně všestranný a nabízí široké možnosti, pak vás určitě bude zajímat Marshall Stanmore II BT. Jedná se totiž o poměrně slušně všestranný zesilovač, který dokáže perfektně ozvučit malé i velké místnosti. Tohle zvládá bravurně díky 50W basovému a dvěma 15W výškovým reproduktorům. I tento reproduktor můžete ovládat prostřednictvím vašeho telefonu díky rozhraní Bluetooth, nebo se můžete spolehnout na klasický audio kabel a analogové knoflíky.

Běžná cena reproduktoru Marshall Stanmore II BT v černém a hnědém provedení činí 8 990 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 6 990 Kč.

Reproduktor Marshall Woburn II BT

Reproduktor Marshall Woburn II BT se dá považovat za již poměrně profesionální zesilovač, který vás na první pohled zaujme svým celkovým výkonem o hodnotě 110 W. Tento produkt si poradí skutečně s jakoukoliv hudbou, kterou vám doslova naservíruje na zlatém podnosu. Reproduktor se pyšní 50W basovým a dvěma 15W středovými zesilovači, které se postarají o takzvaně živý zvuk, který je perfektní v nižších tónech a poradí si také s výškami. Marshall Woburn II BT není rozhodně ani žádný drobeček, jelikož jeho váha činí okolo osmi a půl kilogramů.

Běžná cena reproduktoru Marshall Woburn II BT v černém a bílém provedení činí 12 990 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 9 990 Kč.

Sluchátka Marshall Major III

Řadíte se mezi fanoušky klasických sluchátek, díky kterým neobtěžujete své okolí svým poslechem? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak by vás mohla zaujmout akce na sluchátka Marshall Major III. Tato náhlavní drátová sluchátka se pyšní zušlechtěnými ušními klapkami, hlavovým pásem, štíhlými závěsy a silnými smyčkovými dráty se zesílenými gumovými tlumiči, které poskytují co možná nejlepší kvalitu. Za zmínku taktéž stojí solidní konstrukce se sklopným designem, což ze sluchátek dělá perfektního společníka na vaše cesty. Frekvenční rozsah sluchátek je od 20 do 20 tisíc Hz.

Běžná cena sluchátek Marshall Major III činí 1 490 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 1 290 Kč (platí pro všechny barevné kombinace).

Sluchátka Marshall Major III Bluetooth

V dnešní době se stále větší popularitě těší bezdrátová sluchátka, která nás zbavují poměrně otravných kabelů. Jestliže vás zaujala výše popsaná sluchátka, ale řadíte se spíše mezi milovníky bezdrátových technologií, tak tady jsou Marshall Major III Bluetooth přímo pro vás. Jedná se totiž o identická sluchátka, která ale disponují rozhraním Bluetooth. Výhodou navíc je, že hudbu ze sluchátek můžete sdílet s vaším přítelem, který se do nich může připojit pomocí obyčejného audio kabelu. Sluchátka navíc na jedno nabití nabízí až 20 hodin poslechu, což rozhodně není k zahození.

Běžná cena sluchátek Marshall Major III Bluetooth činí 2 590 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 1 990 Kč (platí pro všechny barevné kombinace).

Sluchátka Marshall Mid A.N.C. Bluetooth

Pokud máte v oblibě skutečně jen to nejlepší z nejlepších a od sluchátek očekáváte maximální komfort, pak by vás mohl zaujmout produkt Marshall Mid A.N.C. Bluetooth. Tato sluchátka se samozřejmě pyšní bezdrátovou technologií Bluetooth a nabízí perfektní ergonomický design, který se postará o maximální komfort, ale stále dokáží nabídnout něco navíc. Hlavní chloubou tohoto modelu je totiž speciální funkce pro potlačení okolního hluku, díky čemuž se můžete soustředit jen a pouze na vaši oblíbenou hudbu. Výdrž baterie na jedno nabití při aktivní zmiňované funkci se pohybuje okolo dvaceti hodin. Když ale funkci vypnete, sluchátka vám nabídnou až o deset hodin delší poslech.

Běžná cena sluchátek Marshall Mid A.N.C. Bluetooth v černém provedení činí 6 890 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 4 990 Kč.

.