Zavřít reklamu

Hudební hrací automat či chcete-li jukebox je tradiční součásti mnoha hospod a barů, kam se chodíme s přáteli pobavit. Byť se jedná o značně archaicky vypadající přístroj, svou oblibu má. Kdo by si nechtěl při večírku pustit svoji oblíbenou písničku? Vše lze však dělat moderněji, pohodlněji a snadněji – jukebox nové generace se jmenuje BarBox a útočí na všechny podniky, co chtějí mít s hudbou cokoliv společného.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz - Apple magazín

Barbox je možná spíše než hracím automatem nové generace odpovídajícím zařízením pro dnešní dobu, která je protkaná chytrými telefony, internetem a naší závislostí na těchto technologiích. Obstarožní jukeboxy stojící v rohu baru, do kterých musíte vhodit minci, a v uživatelském rozhraní podobnému tomu z prvních počítačů vybrat oblíbenou skladbu dnes často skutečně působí jako pěst na oko.

V době, kdy se vše řeší přes internet, mobilní telefony objednávají jídlo, kupují letenky a bookují hotely, to vypadá, jako by se v případě reprodukce hudby v zábavních podnicích zastavil čas. To vše chce změnit ambiciózní projekt českých vývojářů s názvem BarBox, který odstraňuje nevzhledné krabice, ničí potřebu mít u sebe mince (kdo je v éře bezkontaktních plateb má?) a přináší moderní způsob, jak si v oblíbeném podniku nechat zahrát oblíbenou písničku.

[do action=“citace“]BarBox přináší moderní způsob, jak si v oblíbeném podniku nechat zahrát oblíbenou písničku.[/do]

BarBox využívá moderní trendy v podobě hudebních streamovacích služeb a dále dnes již běžně dostupné výdobytky jako Wi-Fi síť a chytré telefony. Přijdete do oblíbeného podniku, připojíte se na jeho bezdrátovou síť, spustíte aplikaci BarBox a z nekonečné nabídky služby Deezer si vyberete libovolnou písničku. Ta se buď okamžitě spustí, anebo se zařadí na čekací list, pokud byl již někdo rychlejší než vy. Vše funguje stejně jako klasický jukebox, jen máte díky Deezeru v ruce vždy ten nejaktuálnější výběr, vše obsluhujete z pohodlí své sedačky a nikdo vás tentokrát nemůže osočit, že zase jen hledíte do displeje svého iPhonu a dostatečně se nevěnujete své společnosti. Vybíráte si totiž přece hudební podkres.

Diskuze k článku

    Dobré, zkoušel jsem Ječný. Je ale fakt trapné, když je to v podniku s chráněnou WiFi heslem, to ptaní se na heslo mi vadí. Pak netuším, kolik v přepočtu ceny těch kupovaných BB KORUN stojí přeskočení na start playlistu.

    Dobrý den,
    ceny BarBox korun máte uvedeny v sekci BarBox koruny včetně popisku kolik si za ně zhruba můžete dovolit přeskoků. Jedná se pouze o průměrný odhad protože se ceny liší podle pořadí ze kterého chcete skladbu posunout.

celý text

Čtěte více