Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Elektrokoloběžky se těší stále rostoucí popularitě. Ostatně díky tomu jsou nyní podstatně dostupnější a kvalitnější, než tomu bylo ještě před pár lety. Pokud aktuálně zvažujete její pořízení, pak pro vás máme skvělý tip. Oblíbenou městskou elektrokoloběžku Navee N65 si totiž nyní můžete pořídit s exkluzivní slevou pro naše čtenáře! Pojďme si proto na ni detailněji posvítit.

Navee N65: Perfektní parťák do města

Jak už jsme zmínili hned v úvodu, Navee N65 je takzvanou městskou elektrokoloběžkou, která vám nejen že znatelně usnadní dopravu po městě, ale především vám nabídne alternativní ekologickou cestu. Tento model si zakládá na výkonném 500W elektromotoru, který se dokáže postarat o jízdu rychlostí až 25 km/h. Samozřejmě nesmírně důležitou roli sehrává také akumulátor určující dojezd. Ani na ten se v tomto případě nezapomnělo, ba naopak. Výrobce totiž vsadil na baterii s kapacitou 12,5 Ah, díky čemuž dojezd na jedno nabití dosahuje parádních 65 kilometrů. V tomto ohledu samozřejmě záleží na zátěži. Elektrokoloběžku lze využít ve dvou režimech a limitovat tak její maximální rychlost na zmiňovaných 25 km/h, nebo jen na 15 km/h, což může být přijatelnější například v rušných částech.

Pro produkt tohoto typu je taktéž důležitá jeho konstrukce. Právě proto je základová deska elektrokoloběžky vyrobena z hořčíkové litiny, která zajišťuje stabilitu při jízdě a vysokou odolnost s celkovou nosností až 120 kilogramů. Skvělou zprávou také je, že lze koloběžku v okamžiku složit a dát například do kufru auta, čímž ji můžete převést a následně už pokračovat na ní. Rozhodně také nesmíme zapomenout zmínit 10″ kola s tradičními pneumatikami pro co možná nejpříjemnější jízdu po nejrůznějších typech povrchu. S tím také souvisí i brzdový systém. Navee N65 konkrétně vsází na duální systém složený s přední EABS brzdy a zadního diskového kotouče.

To nejlepší však na tom je, že elektrokoloběžka nabízí také řadu chytrých funkcí. Navee N65 si totiž rozumí s vlastní aplikací Go Navee, která vám prostřednictvím Bluetooth poskytuje informace v reálném čase, koloběžku kontroluje a obecně tak zajišťuje, že budete mít o všem detailní přehled. Samozřejmostí je také kompletní LED osvětlení, vlastní displej informující o aktuální rychlosti a stavu baterie a odolnost vůči vodě dle stupně krytí IPX4.

Exkluzivní sleva pro čtenáře!

Pokud vás tato elektrokoloběžka zaujala, tak právě nyní si ji můžete pořídit za pohádkovou cenu! Aktuálně je totiž k dostání sama o sobě s 25% slevou, kdy její cena klesla z původních 730 € na 549 €. Pokud však v košíku zadáte slevový kód ve znění TCNAVT, cena se vám ještě sníží na pouhých 529 €! Navee N65 si tak za bezkonkurenční cenu můžete pořídit od ověřeného e-shopu Tomtop.com, kde slevová akce právě probíhá. Obchod navíc koloběžku odesílá z evropského skladu, díky čemuž můžete počítat nejen s bezplatným, ale především bleskurychlým doručením. Domů vám dorazí už za 3 až 8 dní. Jenže s pořízením  byste rozhodně neměli otálet. Akce je totiž platná pouze do 30. září 2022.

Elektrokoloběžku Navee N65 zakoupíte se slevou zde

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.