Zavřít reklamu

Komerční sdělení: MacBookarna.cz slaví 10. narozeniny a přichází s neodolatelnou slevovou akcí! Pokud uvažujete nad pořízením Macu, máte nejlepší příležitost. Obchod jako takový se specializuje na prodej zánovních a použitých Maců, které jsou vždy 100% funkční a v prvotřídním stavu. Díky tomu na jejich nákupu můžete náramně ušetřit. I použitý Mac je totiž stále Mac – akorát s tou výjimkou, že jej pořídíte podstatně levněji!

V rámci současných slev si můžete přijít na hned několik parádních Maců. Aktuálně se pozornosti těší oblíbený 13″ MacBook Air 128GB (2017), který je se současnou slevou k dostání za pouhopouhých 11 999 Kč! Pokud byste ale měli zájem o něco jiného, rozhodně si vyberete. Nadále jsou totiž k dostání MacBooky Pro, iMacy, Macy mini, či dokonce iPhony a iPady. Nabídka je skutečně rozsáhlá a záleží už jen na vás a vašich preferencích.

macbook-macbookarna

MacBookarna.cz si zakládá na vysoké kvalitě prodávaných produktů. Ostatně proto si každé zařízení před zařazením do prodeje prochází rozsáhlým testováním, díky čemuž v nabídce najdete jen otestované a 100% funkční Macy. O samotné kvalitě navíc vypovídá 12měsíční záruka. Pokud byste ale se zařízením nebyli spokojeni, můžete jej bez udání důvodu vrátit do 30 dní a případně si vybrat vhodnější model, který bude lépe odpovídat vašim požadavkům. Kvalitu MacBookárny také potvrzují i sami spokojení zákazníci. Na srovnávacím portálu Heureka obchod získal 4,7 hvězdiček z pěti. Hodnocení si zakládá na více než 360 zákaznických recenzích, v nichž si lidé nejčastěji pochvalují nízké ceny a rychlost doručení.

Pokud tedy uvažujete o pořízení vašeho prvního Macu, nebo jen chcete přejít na novější model, pak máte jedinečnou příležitost! Ve finále však na nákupu můžete ještě více ušetřit. Jestli chcete přejít na novější model, můžete využít možnosti prodeje dosavadního Macu na protiúčet a o jeho částku si výslednou cenu ještě snížit! Nový Mac tak získáte doslova za pakatel a ještě k němu budete mít i roční záruku.

Oslavte 10 let MacBookárny neodolatelnými slevami zde!

.