Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. V dnešním článku se blíže podíváme na bezplatnou aplikaci jménem RSS Bot.

Internet neslouží zdaleka jen ke studiu, zábavě nebo práci. Každý z nás jistě na internetu také sleduje nejrůznější blogy a další podobné weby, případně zpravodajské servery všeho druhu. Udržovat si přehled o jejich obsahu tak, že každý den budete navštěvovat jednotlivé stránky, může být zdlouhavé a nepohodlné, a právě pro tyto případy existují nejrůznější RSS čtečky a další podobné nástroje. Patří mezi ně také macOS aplikace s názvem RSS Bot, která vám nejen pomůže udržet si dokonalý přehled o obsahu všech vámi sledovaných zdrojů, ale umožní vám také jejich pohodlnou správu, sdílení a další věci.

RSS Bot fb
Zdroj: Smartmockups

Podtitul aplikace RSS Bot, který zní News Notifier, napovídá, že vám tento jednoduchý, ale užitečný nástroj pomůže udržet si přehled o všech novinkách, a upozorní vás na každou aktuální zprávu. Aplikace se může pochlubit jednoduchým uživatelským rozhraním, stejně jako snadným ovládáním, nastavením a přizpůsobením. Po instalaci RSS Bot se v nástrojové liště v horní části obrazovky vašeho Macu objeví její ikonka, po kliknutí na ni si můžete nechat zkontrolovat veškeré novinky.

Samozřejmostí je možnost aktivace notifikací na nový obsah nebo třeba možnost nastavení filtru, aby se zobrazovaly pouze ty novinky, které vás skutečně zajímají. Aplikace dále nabízí možnost přizpůsobení zvuku notifikací, nastavení času, ve který se mají všechny novinky označit jako přečtené, nebo třeba funkci exportu i importu obsahu. RSS Bot je zcela zdarma, bez nákupů v aplikaci, bez předplatného a bez reklam.

Aplikaci RSS Bot stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více