Zavřít reklamu
iWant

Mikulášská nadílka: chytrá světýlka na stromeček se slevou a sluchátka zdarma

iWant

Komerční sdělení: Je tady středa 5. 12. a kolem už obchází Mikuláš s čertem a andělem. Pro všechny, kdo si nezaslouží jen uhlí, přichystali na Smarty slevu na světýlka Twinkly. Twinkly jsou k dispozici ve dvou variantách, s 56 nebo 105 žárovkami. Pokud vám jeden nestačí, můžete si řetězů koupit více – Twinkly se totiž umí propojovat navzájem. Stačí každý řetěz zvlášť spárovat s mobilním telefonem a v aplikaci je poté spojit dohromady. Vybraný efekt poté uvidíte na dvou a více řetězech zároveň.

Twinkly nemusíte používat pouze na stromeček – skvěle vypadají nad rámem dveří, nad okny nebo namotané kolem kusu nábytku. Díky mnoha barevným variantám je navíc využijete nejen o Vánocích. Co takhle narozeninová oslava nebo halloweenská párty vyšperkovaná řetězy Twinkly?

Kromě toho dnes na Smarty odkrývají již osmé okénko svého vánočního kalendáře. Ten nás provádí předvánočním časem již od 28. 11. a každý den má připravenou jinou zajímavou akci. Zatím jsme měli šanci využít slevy na prémiové smartphony Samsung Galaxy S8 a iPhone X, autokameru TrueCam A7s, sportovní hodinky Samsung R600 Gear Sport nebo originální sluchátka iWant Pods a bezdrátové nabíječky.

A jaká nabídka na nás čeká dnes? Pojďte dnešní okénko otevřít s námi! V tom se totiž ukrývá skutečná pecka. Pouze do dnešní půlnoci dostanete na Smarty k nákupu telefonů Huawei Mate 20 Pro sluchátka Sony WH-1000XM2 v černé barvě v hodnotě 6 490 Kč jako dárek!

Prémiový smartphone Huawei Mate 20 Pro nabízí super výkonný procesor, trojitý zadní 40+20+8Mpx fotoaparát a přední 24Mpx foťák a baterii s ohromnou kapacitou 4 200 mAh. Nejvyšší řada sluchátek Sony WH-1000XM2 je k Matu jako stvořená. Disponují 40 mm reproduktory, systémem redukce šumu a výdrží až 40 hodin.

Pokud máte na svém vánočním seznamu příliš nákladné položky, nezoufejte. Až do 9. 12. můžete na Smarty zakoupit jakékoli zboží na splátky s 0% navýšením. Cenu zboží si tak můžete rozložit do deseti splátek a nezaplatíte ani o korunu navíc. A to se vyplatí!

Všechny informace o akci najdete ZDE.