Zavřít reklamu

Pokud nevíte, na co o víkendu koukat, tak vám přinášíme žebříček Netflix TOP 5 v České republice k 11. červnu 2021. První místo zaujala Princezna zakletá v čase, v kategorii seriálu tento týden boduje populární Lucifer. Žebříček každý den sestavuje server FlixPatrol.

Filmy

1. Princezna zakletá v čase
(Hodnocení na ČSFD 75 %)

Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby, kterou na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Pokaždé, když se kletba naplní, Ellena procitne do dne svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu.

2. Probuzení
(Hodnocení ČSFD 43 %)

Snímek Awake vznikl v letošním roce. Sci-Fi thriller s Ginou Rodriguez, Arianou Greenblatt, Frances Fisher a dalšími vypráví o postapokalyptickém světe, ve kterém přeživší lidstvo zcela ztratilo schopnost spánku. Bývalá vojákyně se ze všech sil snaží bojovat o záchranu své vlastní rodiny i o zachování zdravého rozumu.

3. Poslední aristokratka
(Hodnocení ČSFD 56 %)

Rodilý Newyorčan Frank (Hynek Čermák) získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo – zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií (Yvona Stolařová) a temperamentní ženou Vivien (Tatiana Vilhelmová) na velký návrat do Čech. Čerství aristokraté jsou neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou, někdejší vlast a zámecký život znají jen z prastarých vyprávění příbuzných.

4. Xtreme
(Hodnocení ČSFD 65 %)

V tomhle svižném španělském akčním thrilleru plném akce a dobrodružství spojí bývalý nájemný zabiják síly se svojí sestrou a problémovým teenagerem, aby se pomstil svému nevlastnímu bratrovi.

5. Armáda mrtvých
(Hodnocení ČSFD 54 % )

Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. To nabízí prostor nejen pro humorné scény, ale samozřejmě i přísun pořádně akční zábavy. Na režisérské křeslo usedla legenda žánru Zack Snyder, jehož prvotina Úsvit mrtvých má už status kultovního bijáku.

Seriály

1. Lucifer
(Hodnocení na ČSFD 80 %)

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd. Série už má na 5 sezón, které vám vydrží na úctyhodných 64 hodin sledování.

2. 22
(Hodnocení na ČSFD 76 %)

Svět zpustoší obří katastrofa a Gus, napůl jelen a napůl chlapec, se přidá k partě lidí a hybridních dětí, která hledá odpovědi na svoje otázky. V seriálu Sweet Tooth: Chlapec s parožím z režisérské dílny Toa Frasera a Jima Mickleho účinkují Christian Convery, Nonso Anozie a další.

3. Jurský park: Křídový kemp
(Hodnocení na ČSFD 69 %)

Šest teenagerů, kteří si přijeli užít dobrodružství v táboře na druhé straně Mlžného ostrova, musí začít spolupracovat, aby přežili dinosaury, kteří ostrov pustoší. Aktuálně je k dispozici třetí série čítající na 10 nových dílů.

4. Ragnarok
(Hodnocení na ČSFD 73 %)

V jednom norském městě, které je ohroženo znečištěním a tajícími ledovci, se zdá, že přichází konec světa. Dávné zlo ale dokáže vyzvat na souboj jen legenda. Jedná se o norský seriál čítající zatím jen dvě sezóny. I ty vám ale vydrží na dlouhých 9 hodin sledování.

5. Summertime
(Hodnocení na ČSFD 59 %)

Italský dramaticko – romantický seriál s názvem Summertime příběh letní lásky dvou mladých lidí s odlišnými osudy, kteří se do sebe zamilují na italských březích Jadranu. Režiséry seriálu jsou Francesco Lagi a Lorenzo Sportiello, v seriálu účinkují Rebecca Coco Edogamhe, Ludovico Tersigni a další.

.