Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pořídit si originální Windows nebo Microsoft Office za nízké ceny nebylo nikdy jednodušší. Například v rámci Godeal24 Office Sale si můžete přijít na doživotní licenci Microsoft Office 2021 Pro již od 13,52 €, nebo operační systém Windows 10 Pro jen za pouhopouhých 7,42 €!

Ušetřete na nákupu Windows a Microsoft Office

Nyní máte tu nejlepší příležitost pro pořízení originálních licenčních klíčů pro Windows a Office za ty nejlepší ceny! Jak je ale možné, že Godeal24 tyto produkty prodává tak levně? Celé je to vcelku jednoduché, a především plně legální. Prodejce totiž ve velkém skupuje licenční klíče od společností, které už pro ně nemají využití. Zároveň obchod ověřuje pravost každé licence pro ověření jejich funkčnosti, díky čemuž se do prodeje dostávají pouze 100% funkční produkty, které jsou napořád a za nejlepší ceny. Na takto nízkých cenách se také podílí i fakt, že Godeal24 nemá žádné velké skladiště či kanceláře, díky čemuž má podstatně nižší náklady.

Sleva Godeal Office Super Sale

Přijít si tak můžete například na zmiňovanou doživotní licenci Office 2021. Office ve verzi 2021 je velice podobný předchozí generaci a je nesmírně jednoduché se s ním naučit pracovat. Zároveň zde můžete počítat s řadou nových zajímavých funkcí, díky nímž rozhodně stojí za to si pořídit novější verzi. Godeal24 Office Sale vám přesně tohle umožní – jelikož nyní můžete Office 2021 pořídit za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Přijít si tak můžete na 100% funkční a originální licenční klíč již za pouhopouhých 13,52 €!

Doporučené produkty v akci!

Na Godeal24 zároveň najdete i oblíbený systém Windows 10 Pro jen za 7,42 €. Pokud byste ale chtěli rovnou pořídit nejnovější verzi Windows 11 Pro, seženete ji za pouhých 10,24 €! Aktuálně se Windows 10 řadí mezi nejpopulárnější systémy vůbec, za což vděčí své rychlosti, jednoduchosti a stabilitě. Přijít si tak můžete jak na Windows 10, tak i Windows 11 – záleží jen na vašich potřebách.

Originální Windows: Časově omezená nabídka

Sleva 62 % na balíčky a další MS Office! Slevový kód: SGO62

Prohlédněte si další zlevněné produkty zde

Samozřejmě každý uživatel může mít odlišné potřeby. Právě proto je i samotný systém Windows k dostání v několika vydáních, a to podle toho, zda jej potřebujete pro osobní použití, podnikání a podobně. Mimo zmiňovaného a nesmírně rozšířeného Windows 10 Pro si navíc můžete přijít na Windows 10 Enterprise, Windows Server a řadu dalších.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 je profesionálním prodejcem s nesmírně rozsáhlou nabídkou 100% funkčních a legálních digitálních licencí. Přijít si tak můžete na stejný software, akorát klidně s více než 80% slevou – a i přesto budete vlastnit oficiální produkt. Kromě systému Windows a kancelářského balíčku Office si navíc můžete přijít i na další praktické počítačové a mobilní softwarové nástroje, mezi které se řadí například IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a spousta dalších.

Další nástroje za nejlepší ceny!

Godeal24 je přeprodejcem Microsoft licencí a řady dalších programů, díky čemuž si můžete přijít na OS Windows nebo MS Office za bezkonkurenční ceny. Stejně tak v nabídce najdete i software od IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a další. To nejlepší však je, že na nich ušetříte až 90 %! Licence jsou 100% originální a funkční. Godeal24 navíc zná historii každé prodávané licence, čímž zároveň zajišťuje jejich bezchybnou a ničím nerušenou funkčnost. Ostatně díky tomu jsou prodávané licence takzvaně permanentní – bez jakýchkoliv restrikcí vám budou fungovat napořád.

Spolehlivost Godeal24 se navíc náramně odráží na samotné reputaci. Obchod se totiž těší řadě pozitivních recenzí na TrustPilot, kde obdržel ohodnocení „excelentní a skvělý“ v celkem 98 % případů zákaznických recenzí. Není pochyb o tom, že za to prodejce vděčí svým kvalitám, rozsáhlé nabídce, bezkonkurenčním cenám a okamžitému doručení v řádu vteřin. Ihned po zaplacení objednávky totiž obdržíte konkrétní aktivační klíč, spolu s návodem na instalaci a aktivaci, prostřednictvím e-mailu.

Godeal24 navíc nabízí nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu a její doživotní dostupnost pro zákazníky, kteří u prodejce nakoupili licence. Stačí se jednoduše ozvat na kontaktní e-mail: service@godeal24.com

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.