Zavřít reklamu

Již příští pátek 22. března (marca) otevře na Slovensku historicky první Apple Premium Partner obchod, který lze popsat jako jakýsi poslední předstupeň před klasickým Apple Storem. Ten otevře konkrétně přední Apple Premium Reseller iStores a byla by škoda, kdybyste u této příležitosti nebyli. Kromě doprovodného programu si pro vás totiž iStores připravil spoustu opravdu velkorysých slev, díky kterým tak bude otevíračka opravdu lákavá.

Apple Premium Partner prodejna iStores otevře konkrétně v Avion Shopping Parku v Bratislavě a to v 10:00 s tím, že zavře ve 21:00. Těšit se zde můžete jak na překrásný interiér obchodu ve stylu Apple Storů, který bude plný Apple produktů a příslušenství, tak i vyškolené experty, kteří vám budou schopni odpovědět na jakékoliv otázky týkající se Apple produktů. Součástí pobočky je i autorizovaný servis, ve kterém vám iStores originálními díly opraví vaše Apple produkty, si personál schopný vám hravě pomoci s prvním nastavením vašeho nového jablíčka. A pokud jste opravdovými srdcaři, v obchodě se budou pravidelně pořádat skupinová školení zaměřená právě na Apple.

A co získáte, když dorazíte příští pátek na otevíračku tohoto obchodu? Opravdu parádní slevy! Například iPhone 15 bude k dostání už za 779€, MacBook Air 15“ za 1249€, Apple Watch Ultra 2 za 777€ či Series 9 za 349€, popřípadě AirPods za 89€. Těšit se můžete ale třeba i na 10% slevy na Macy a tak podobně. Zkrátka a dobře, lákavých nabídek je spousta a rozhodně proto stojí za to Apple Premium Partner pobočku iStores příští pátek navštívit – tím spíš, když výše uvedené slevy si lze vychutnat jen v tento den.

Více informací o otevření Apple Premium Partner obchodu naleznete zde

.