Zavřít reklamu

Patříte do té sorty uživatelů produktů Applu, kteří se spokojí se základní paletou aplikací, nebo si pořád stahujete nějaké nové? A co hry? Hrajete na svých iPhonech? Tady najdete aktuální přehled iOS her a aplikací, které jsou právě ve slevě a můžete na nich tak ušetřit nemalé peníze. 

8bitWar: Necropolis (79 Kč -> zdarma) 

Jde o vizuálně velice jednoduchou strategickou hru, která dá ale řádně potrápit vašem myšlenkovým pochodům. Najmete si zde určité jednoty, které musíte ideálně rozmístit po herní ploše a porazit s nimi svého soupeře. Čeká zde na vás stovka úrovní a 24 jedinečných typů jednotek i monster. Hra také podporuje multiplayer.

Stažení v App Store

Zenge (25 Kč -> zdarma) 

Zenge je zvláštní logická hra vyprávějící příběh Eona, tedy osamělého tovaryše, který uvízl mezi světem a časem. Hra má být odpočinkovým zážitkem, proto zde nejsou žádné body, hvězdy, tutoriály, počítadla tahů, reklamy ani In-App nákupy.

Stažení v App Store 

60 Seconds! Reatomized (99 Kč -> 49 Kč) 

Dolores, Ted, Mary Jane a Timmy se vracejí, aby čelili jaderné apokalypse v novém remasterovaném vydání klasického „atomového“ dobrodružství – 60 Seconds! Je zde podpora 4K, osvěžená 2D grafika a ručně kreslené 3D textury, stejně jako nové interaktivní menu, vylepšený systém uživatelského rozhraní a samozřejmě nový obsah.

Stažení v App Store

Shattered Plane (119 Kč -> 25 Kč) 

Když vedou bohové své války, je jasné, že vyhrát může jen jeden z nich. Jedná se o fantasy tahovou strategii odehrávající se ve slovanském světě obývaném krutými monstry a také samozřejmě utlačovaným lidstvem. Vy se zde chopíte role poloboha a povedete armádu roztodivných bytostí za vítězstvím.

Stažení v App Store

MudRunner Mobile (149 Kč -> 99 Kč) 

Hra je terénní simulací, takže zde budete ovládat neuvěřitelné terénní vozy a vydáte se s nimi napříč skutečně náročnou krajinou. Čeká zde na vás 15 otevřených světů k prozkoumání jen s mapou a kompasem, a to v 16 neuvěřitelných vozidel na řízení.

Stažení v App Store

Cue It (75 Kč -> zdarma) 

Pokud potřebujete sledovat čas při cvičení, vaření nebo jiných činnostech podle časového plánu Cue It se o to postará tím, že vám umožní vytvářet a ukládat si i vlastní intervaly. Je to tedy pomocník i při soustředění a při boji proti prokrastinaci. Navíc nabízí i zvuková upozornění, takže nemusíte pořád kontrolovat displej zařízení k tomu, abyste zjistili, kolik do konce daného úseku zbývá času.

Stažení v App Store 

Orderly (25 Kč -> zdarma) 

Jedná se o příjemnou a neuvěřitelně snadno použitelnou aplikaci na úkoly, která má parádní rozhraní, bezproblémovou synchronizaci s cloudem a je vybavena připomenutími na základě polohy, takže nikdy nezmeškáte daný úkol vázaný k určitému místu. Díky jedinečnému vizuálnímu uspořádání můžete mít přehled o svých seznamech úkolů, aniž byste je museli vůbec otevírat.

Stažení v App Store 

Obscura 3 (119 Kč -> 79 Kč) 

Obscura 3 je aplikace pro fotoaparát nabitá funkcemi, které vám pomohou pořizovat neuvěřitelné fotografie. Spojuje ohromující design s intuitivním ovládáním, díky kterému je fotografování potěšením. Jejím hlavním přínosem je možnost plného ručního vstupu, takže nad výslednou fotografií budete mít plnou vládu vy a ne automatické algoritmy.

Stažení v App Store

.