Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Windows 11 je již pár dní k dispozici. Vyzkoušeli jste si již tento nejnovější systém od Microsoftu? Na druhou stranu tady máme Windows 10, starší, avšak stále vhodnou a osvědčenou verzi, ze které navíc můžete bezplatně přejít na novou „jedenáctku.“ Pokud tedy nemáte Windows 10 a rádi byste si jej pořídili, můžete jej za bezkonkurenční cenu zakoupit na Godeal24.

Pomalu se blíží svátek Halloweenu, díky čemuž populární obchod GoDeal24.com přichází s úžasnou a časově omezenou akcí Happy Halloween Sale, během které si můžete přijít na parádní produkty s až 60% slevou. Nepromarněte proto tuto jedinečnou akci a ušetřete nemalé peníze na GoDeal24 v rámci Happy Halloween Sale.

godeal halloween
Zdroj: godeal

Windows 10 za 7,31 € a Windows 11 za méně než 19 €! 

Sleva 45 % na Windows 11 a další! Slevový kód: SGO45

Sleva 60 % na balíčky Windows+Office! Slevový kód: SGO60

Sleva 60 % na produkty MS Office! Slevový kód: SGO60

Nakupování na Godeal24 je navíc nesmírně jednoduché! Ihned po zaplacení objednávky vám prostřednictvím e-mailu dorazí licenční klíče, aniž byste na ně museli zdlouhavě čekat. Další skvělou výhodou je, že pokud byste měli jakýkoliv doraz, můžete se obrátit na rychlou a nepřetržitou zákaznickou podporu. Jednoduše stačí zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com a vzápětí se vám bude někdo věnovat.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více