Zavřít reklamu

K nákupu nového iPhonu, iPadu, iPodu touch, Apple TV nebo Macu dostanete zdarma Apple TV+ a na 3 měsíce zdarma. To, pokud jste tedy již tuto nabídku vy, nebo někdo ve vašem rodinném sdílení, nevyužili. Platforma toho obsahu nabízí už poměrně hodně a zde najdete to nejlepší, na co se můžete o Vánocích podívat. 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. Vyjma hardwaru v podobě Apple TV je aplikace TV k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. Bezplatná zkušební doba je 7 dní, takže i za ty se toho dá hodně stihnout. 

Seriály 

Ted Lasso 

Trenér amerického fotbalu Ted Lasso je najat bohatou rozvedenou ženou, aby trénoval anglický fotbalový tým. V hlavní roli Teda zde exceluje Jason Sudeikis, který si za tuto roli vysloužil cenu Emmy za nejlepší herecký výkon v hlavní roli. Seriál nicméně sbírá četné ceny napříč různými udíleními a je považován za nejkvalitnější počin platformy Applu. A protože jsou k dispozici již celé dvě sezóny, na chvilku vám, než je odkoukáte, vydrží.

See 

Pokud máte rádi „Aquamana“ z komiksů DC, khala Droga ze seriálu Hra o trůny, Ronona Dexe ze seriálu Hvězdná brána: Atlantida nebo Jasona Ioana z Pobřežní hlídky, je pro vás jasnou volbou seriál See, jehož hlavní hvězdou není nikdo jiný než Jason Momoa. Ten zde hraje slepého otce dvojčat narozených s bájnou schopností vidět. Hlavním sokem mu zde bude jeho vlastní bratr v podání Dava Bautisty. Na Vánoce je to sice trošku temnější námět, ale jeho zpracování je skutečně dech beroucí.

Servant 

Máte-li rádi trochu toho tajemna, Servant z pera M. Night Shyamalana vám ho dá jistě dostatek. Tento legendární režisér Šestého smyslu a Vyvoleného se zde pustil do tématu rodičovství, které ale rozhodně není takové, jaké si můžeme představovat. Hvězdný není jen režisér, ale i obsazení, kdy se zde představí nejen Rupert Grint ale také např. Toby Kebbell. Seriál už má dvě série a očekává se třetí.

Filmy a dokumenty 

Labutí píseň 

Jednoho dne v nepříliš vzdálené budoucnosti si Cameron Turner vyslechne zdrcující diagnózu. Poté, co dostane nabídku experimentálního řešení, kterým by svou ženu a syna ochránil před bolestnou ztrátou, zápasí s tíhnou rozhodování o osudu celé rodiny. Je to podnětný příběh lásky, ztráty a sebeobětování. Je tedy třeba počítat s jasným útokem na vaše emoce. V hlavních rolích Mahershala Ali, Naomie Harris a Glenn Close.

Finch 

Tom Hanks zde hraje Finche, tedy muže, který se vydá na cestu s cílem nalézt v nebezpečném a zpustošeném světě nový domov pro svoji značně neobvyklou rodinu. Tu tvoří pes Goodyear a robot, který se má o psa po Finchově smrti starat. I když je námět jasným sci-fi, snímek je zpracován poměrně komorně, a hlavně značně dojemně. Je to milé, ale zároveň zábavné, a to i v tak bezvýchodné situaci, ve které se ústřední trio hrdinů ocitne.

Byl to vánoční spor 

V tomto vánočním příběhu z reálného života přisuzuje právník Jeremy Morris (známý také jako Mister Christmas) duchu Vánoc zcela nový význam. Jeho extravagantní vánoční akce totiž zažehne se sousedy spor, který všechny přivede až k soudu. Těm se totiž jeho dekorace příliš nelíbí a podle nich i porušuje pravidla sousedství. Pokud se tedy chcete podívat na úsměvný vánoční snímek, jedná se o ideální volbu. 

.