Zavřít reklamu

Vánoční reklamy měly v minulosti často své neopakovatelné kouzlo, a mezi uživateli se těšily velké oblibě. Výjimku v tomto směru netvořila ani společnost Apple, která v uplynulých letech vydala řadu opravdu povedených vánočních reklam s působivým hudebním doprovodem. Které písničky se ve vánočních reklamách Applu v minulosti opravdu vyjímaly?

You and I – Saving Simon

Loni před Vánocemi vydal Apple reklamu s názvem Saving Simon. V dojemném spotu o záchraně sněhuláka zněla skladba s názvem You and I od americké hudebnice Valerie June. Zmíněná skladba se objevila na albu s názvem The Moon And Stars: Prescriptions For Dreamers.

Share Your Gifts – Come Out and Play

Všichni mají jistě v živé paměti animovanou vánoční reklamu Applu, která byla vydána v roce 2018. Hlavní postava – tvořivá mladá dívka – se v tomto spotu podělí o svá umělecká díla s ostatními obyvateli zasněženého městečka. Reklamní spot doprovázela skladba s názvem Come Out and Play zpěvačky Billie Eilish.

Someday at Christmas

Skvělý výběr hudby se Applu povedl také v roce 2015. Tehdy jeho vánoční reklama ukazovala možnosti tvorby hudby na Apple produktech, ale cílila především na city a emoce diváků, ve kterých se snažila naladit tu správnou vánoční atmosféru. V reklamním spotu zazn ěl duet Stevieho Wondera a Andry Day Someday at Christmas.

Sway – Palace

Reklamní spot s názvem Sway z roku 2016 zaujal především tuzemské diváky, a to díky lokacím – zčásti se totiž natáčela u nás. Za pozornost ale stojí také hudební doprovod. Tím byla kouzelná skladba Palace od Sama Smithe, na jejíž melodii ústřední dvojice protančila celým zasněženým spotem.

PM’s Love Theme

V jedné z reklam, které Apple promítal ve svých Apple Storech v průběhu vánoční sezóny v roce 2006, zněla skladba PM’s Love Theme od Craiga Armstronga. Tu mohou zejména nenapravitelní filmoví romantici důvěrně znát z dnes již kultovního vánočního snímku Láska nebeská.

.