Zavřít reklamu

HyperWrite

Psaní s využitím umělé inteligence můžete využít také v rámci rozšíření pro prohlížeč Google Chrome. Rozšíření s názvem HyperWrite – AI Writing Companion vám pomůže s psaním e-mailů, příspěvků na sociální sítě a dalších textů. Na základě vašich požadavků pro vás navrhne naprostý základ vašeho textu, se kterým si již dále jistě hravě poradíte.

Glasp: Social Web Highlighter & Note-taking

Rozšíření s názvem Glasp: Social Web Highlighter & Note-taking vám umožní tvorbu poznámek a zvýrazňování na webových stránkách. Snadno zvýrazněte webový obsah, uložte si ho na později a sdílejte ho se všemi. Mezi funkce, které toto rozšíření nabízí, patří možnost zvýraznění, tvorba souhrnů, kopírování a vkládání poznámek i jejich synchronizace.

Agreeto

Chtěli byste si zjednodušit způsob, jakým ostatní informujete o vaší dostupnosti či nedostupnost v rámci událostí v kalendáři? Můžete si přivolat na pomoc rozšíření s názvem Agreeto. Umožní vám na jednom místě efektivně propojit všechny vaše kalendáře a zjistit vaši dostupnost, stejně jako dostupnost dalších osob, se kterými vzájemně sdílíte události. Samozřejmostí je také funkce překladu o dostupnosti do cizích jazyků.

Breathhh – Stress reduction

Po delší době vám v tipech na rozšíření představujeme další pomůcku pro nácvik lepšího dýchání a odbourání stresu. Toto rozšíření představuje nový způsob, jak se vyrovnat se stresem, úzkostí a vyhořením. Nabízí trénink a dechová cvičení s možností naplánování, jeho součástí je i nástroj pro záznam proměny nálad.

eesel: The new tab for work

Eesel je užitečné rozšíření pro všechny, kteří často pracují na platformách typu Dokumenty Google. Eesel pro vás v Chromu vytvoří novou kartu, kde budete mít pohromadě veškeré důležité dokumenty, které si můžete následně pro lepší přehled roztřídit do složek. Tvůrci eesel myslí i na pracovní týmy a skupiny, proto rozšíření umožňuje i snadné sdílení dokumentů a složek.

.