Zavřít reklamu

Sumopaint – Online Image Editor

Sumopaint je funkcemi nabitý online nástroj pro úpravu vašich fotografií. Nabízí celou řadu nástrojů, jako je možnost duplikování, sloučení a další práce s vrstvami, otáčení a překlápění, přiblížení i oddálení, a v neposlední řadě také spousta velmi zajímavých a působitých efektů.

Custom Calendar Background

Chcete si trochu ozvláštnit a oživit vzhled vašeho Google Kalendáře v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu? Vyzkoušejte rozšíření s názvem Custom Calendar Background. Rozšíření Custom Calendar Background vám umožní přidání obrázků na pozadí do Kalendáře Google s možností použití vlastních obrázků i sad přednastavených motivů.

Custom Doodle for Google

Oblíbili jste si Doodles od Googlu? Rozšíření s názvem Custom Doodle for Google vám umožní nastavit si vlastní „sváteční“ logo na domovské stránce Googlu. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro vlastní vtipný obrázek nebo animaci. Můžete si také přidat váš vlastní text a upravit další parametry loga. Na to, jak rozšíření funguje, se můžete podívat na videu níže.

Likewise

Rozšíření s názvem Likewise zajisté nadchne všechny milovníky filmů a seriálů. Díky tomuto rozšíření můžete objevovat aktuální trendy, zjistit, co odpovídá vašemu osobnímu vkusu a poté si vybrané filmy a pořady uložit do seznamu nebo vyhledat, zda jsou dostupné na některé z vašich streamovacích služeb. Automaticky zobrazte personalizované hodnocení pořadů a filmů z tisíců webů. Vaše hodnocení Likewise je přizpůsobeno vašemu vkusu a zobrazí se kdekoli, kde si na webu zobrazíte televizní pořady nebo filmy.

.