Zavřít reklamu

Video Speed Controller

Video Speed Controller je šikovné a užitečné rozšíření, která vám pomůže snadno, rychle a účinně ovládat přehrávání videí i audia v prostředí prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Video Speed Controller vám umožní zrychlit přehrávání videa i audia, a to za pomoci velmi jednoduchých zkratek.

Video Speed Controller

Scrnli

Pokud při práci nebo studiu na Macu při používání Chromu často pořizujete screenshoty nebo rovnou záznamy obrazovky, může se vám hodit rozšíření Scrnli. Scrnli vám kromě pořízení screenshotu nebo záznamu obrazovky nabízí také pokročilé možnosti sdílení, ukládání a další práce se záznamem nebo screenshotem, a to včetně konverze nebo třeba úprav a anotace.

Mote: Voice notes & Feedback

Jak název napovídá, rozšíření Mote: Voice notes & Feedback vám umožní pořizovat v rozhraní Chromu zvukové poznámky a záznamy. Je jen na vás, zda obsahem tohoto druhu opatříte vámi vytvořená videa, nebo třeba dokumenty, prezentace, tabulky či e-mailové zprávy. Zvukové nahrávky můžete také sdílet prostřednictvím QR kódu.

Breathe

Kdo by se v průběhu práce na počítači nepotřeboval občas alespoň na chvilku odreagovat, uvolnit se, zmirnit stres a zlepšit soustředění? Právě s tím vám pomůže rozšíření s názvem Breathe. Jedná se o rozšíření pro nově otevřenou kartu prohlížeče, díky kterém můžete provádět jednoduchá, ale velmi účinná dechová cvičení s blahodárným účinkem.

Breathe

Zoom to Fill – Ultrawide Video

Sledujete často v rozhraní prohlížeče Google Chrome nejrůznější videa a filmy, a chtěli byste si zajistit co nejlepší divácký zážitek? S pomocí rozšíření jménem Zoom to Fill – Ultrawide Video můžete snadno a rychle změnit poměr stran a sledovat videa na nejrůznějších webech včetně sociálních sítí ve vámi vybraném zobrazení. Můžete si vybrat buďto některý z přednastavených poměrů, nebo si poměr stran upravit manuálně.

.