Zavřít reklamu

Amazing PDF Merge

Amazing PDF Merge je užitečné rozšíření, které vám přímo v prostředí Google Chrome na Macu usnadní a zefektivní práci s dokumenty ve formátu PDF. Rozšíření je zcela bezplatné, bez omezení a placených funkcí. S jeho pomocí můžete v Chromu snadno prohlížet a slučovat PDF dokumenty, Amazing PDF Merge funguje i offline.

Amazing PDF Merge

Rainbow color picker

Pokud se zabýváte tvorbou webových stránek, designem a podobnými činnostmi, určitě se vám bude hodit rozšíření s názvem Rainbow Color Picker. Jedná se o takzvané virtuální kapátko. Po instalaci rozšíření stačí kliknout na jeho ikonku a umístit kapátko na vybrané místo na webové stránce. Rozšíření vám následně poskytne veškeré informace o dané barvě.

URL Shortener Plus

URL Shortener Plus je užitečné a efektivní „zkracovátko“ dlouhých URL adres. Funguje přímo v Chromu, a kvůli jeho využití nemusíte navštěvovat žádné jiné webové stránky. S pomocí URL Shortener Plus můžete zkracovat URL adresy a vytvářet zkrácené odkazy, QR kódy, nebo zkrátka jen kopírovat a vkládat webové adresy.

Weather

Název tohoto rozšíření jistě dostatečně hovoří sám za sebe. Pokud hledáte rozšíření, které vám bude přímo v rozhraní prohlížeče Google Chrome na vašem Macup poskytovat aktuální a spolehlivé informace o počasí a jeho předpovědi, můžete zkusit sáhnout po Weather. Weather se může pochlubit dobře vypadajícím uživatelským rozhraním, ve kterém vás informuje o teplotě, rychlosti větru, vlhkosti vzduchu, viditelnosti a dalších.

Weather

Download All Images

Potřebujete rychle stáhnout více fotografií z konkrétní webové stránky? Můžete si vzít na pomoc rozšíření s názvem Download All Images. S jeho pomocí můžete stahovat klidně i stovky obrázků z webových stránek, uložit je v ZIP archivu a spoustu dalšího. Download All Images funguje i v anonymním režimu.

.