Zavřít reklamu

Green Eye

Rozšíření s názvem Green Eye má za úkol postarat se o to, abyste při dlouhé práci –zejména v šeru a ve večerních hodinách – v Google Chrome na vašem Macu příliš nezatěžovali váš zrak. S pomocí tohoto nástroje můžete měnit a přizpůsobovat pozadí i popředí webových stránek tak, aby to co nejvíce vyhovovalo vašemu zraku. Rozšíření nabízí několik možností změn vzhledu webových stránek.

Green Eye

DocuSign eSignature for Chrome

Rozšíření s názvem DocuSign eSignature for Chrome vám umožní efektivně pracovat s dokumenty v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. S jeho pomocí můžete podepisovat dokumenty, nastavovat upozornění a připomínky, ale také připravovat dokumenty k podpisu a spoustu dalšího.

Instant Dictionary

Instant Dictionary (Dictionary Bubble) je velice šikovné rozšíření pro všechny, kteří často hledají slovníkové definice výrazů, nalezených na internetu. Po instalaci tohoto zařízení stačí na vybraný výraz dvakrát kliknout myší, a ve vyskakovací bublině se vám okamžitě zobrazí jeho definice. Můžete se prokliknout na detailnější popis, nebo třeba využít zkratku ke slovníku v nástrojové liště.

CheaperThere

Rádi nakupujete na internetu letenky za akční ceny? Vyzkoušejte rozšíření s názvem CheaperThere, které vám pomůže s porovnáním cen letenek i hotelů od nejrůznějších agentur, jako je Skyscanner, Expedia, nebo třeba eDreams. Stačí jen nainstalovat rozšíření, zamířit na stránku vaší oblíbené agentury, vybrat let nebo pobyt, a CheaperThere vám najde výhodnější nabídku.

Dual Subtitles YouTube

Sledujete často videa na platformě YouTube? Pak byste měli určitě vyzkoušet rozšíření s názvem Dual Subtitles YouTube. Toto rozšíření nabízí možnost snadného a rychlého přepínání mezi dvojjazyčnými a jednoduchými titulky, stažení titulků, přizpůsobení stylu titulků nebo třeba přizpůsobení přehrávání videa.

.