Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Toby for Chrome

Nestačí vám tradiční záložky v Chromu? Rozšíření s názvem Toby for Chrome vám pomůže s lepší organizací karet a obsahu ve vašem prohlížeči. Z jednotlivých karet v prohlížeči si díky tomuto rozšíření můžete snadno vytvořit pracovní prostor, ve kterém budete mít přehledně roztříděné odkazy na vámi vybrané webové stránky.

Rozšíření Toby for Chrome stáhnete zde.

AutoMute

Určitě se i vám někdy stalo, že jste otevřeli novou kartu prohlížeče, ve které se automaticky začala velmi hlasitě přehrávat například reklama. Tento problém můžete snadno vyřešit instalací a aktivací rozšíření s názvem AutoMute. Díky tomuto nástroji můžete v Chromu na vašem Macu automaticky ztlumit zvuk u každé z nově otevřených karet, a ušetříte si tak nepříjemné zvukové překvapení.

Auto Mute

Rozšíření AutoMute stáhnete zde.

ImTranslator

Jak název napovídá, rozšíření s názvem ImTranslator vám skvěle poslouží k provádění překladů v prostředí prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. ImTranslator nabízí podporu pro desítky jazyků včetně češtiny a využívá překladačů Google, Microsoft Bing a Translator. Součástí tohoto rozšíření jsou i funkce, jako je třeba historie překladů nebo slovník.

Rozšíření ImTranslator stáhnete zde.

Sticky Notes

Chybí vám v prostředí Chromu na vašem počítači nějaká obdoba klasických barevných samolepicích papírků? Pak byste si rozhodně měli nainstalovat rozšíření s názvem Sticky Notes. S tímto rouzšířením získáte jednoduché, ale funkční a účinné virtuální post-it samolepicí lístečky pro vaši obrazovku, příjemným bonusem je například synchronizace napříč všemi zařízeními, přihlášenými ke stejnému Google účtu.

Rozšíření Sticky Notes stáhnete zde.

.