Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Extensity

Pokud často a rádi používáte u Chromu nejrůznější rozšíření, a sbírka těchto vašich rozšíření je čím dál větší, určitě oceníte nástroj s názvem Extensity. Extensify slouží jako užitečný správce pro všechna vaše rozšíření, a umožní vám jejich snadnou správu, vypínání i aktivaci. Díky tomu, že Extensify uchovává všechna rozšíření v jednom menu, vám pomůže také zpřehlednit lištu v Chromu.

Rozšíření Extensity stáhnete zde.

AudiBlogs

Přejete si někdy, aby vámi prohlížená webová stránka, článek nebo třeba příspěvek na blogu měl spíše podobu podcastu? Se splněním tohoto přání vám pomůže rozšíření s návem AudiBlogs. S jeho pomocí můžete jakýkoliv článek na webu, ale třeba také dokument ve formátu PDF nebo třeba e-mailovou zprávu proměnit v překvapivě dobře znějící mluvené slovo, které můžete poslouchat jako podcast. AudiBlogs zatím ale bohužel nenabízí podporu češtiny.

AudiBlogs

Rozšíření AudiBlogs stáhnete zde.

ReadWise Highlighter

Pokud internet používáte ke studiu či práci, určitě oceníte rozšíření s názvem ReadWise Highlighter. S jeho pomocí můžete obsah na internetu zvýrazňovat a po kliknutí pravým tlačítkem myši označený výběr okamžitě odeslat na váš Readwise účet. Rozšíření je možné použít u kterékoliv webové stránky.

Rozšíření ReadWise Highlighter stáhnete zde.

Incredible StartPage

Ještě jste nenašli ideální rozšíření pro přizpůsobení nově otevřených karet v Chromu na vašem Macu? Můžete vyzkoušet Incredible StartPage. Díky tomuto rozšíření si na nově otevřenou kartu vašeho prohlížeče můžete přidat celou řadu užitečných prvků od pozámek a seznamů přes záložky nebo přehled nejnavštěvovanějších stránek.

Rozšíření Incredible StartPage stáhnete zde.

.