Zavřít reklamu

SmallPDF

SmallPDF je rozšíření, které vám usnadní a zefektivní práci s PDF soubory v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Nabízí užitečné nástroje pro kompresi, konverzi, slučování, rozdělování, elektronický podpis a úpravy souborů PDF. Rozšíření SmallPDF je snadno použitelné a dobře se ovládá.

Vimeo Record

Rozšíření s názvem Vimeo Record vám umožní nahrávat a sdílet videozprávy přímo z vašeho prohlížeče. Můžete si zvolit, zda chcete nahrávat vaši obrazovku, hlas, záznam z webkamery, nebo kombinaci všeho. Výsledné video poté nasdílíte formou jednoduchého odkazu.

Classic Tetris

Milujete klasický Tetris? Můžete si jej zahrát pohodlně přímo v rozhraní prohlížeče Google Chrome pro váš Mac, a to díky rozšíření s názvem Classic Tetris. Rozšíření se může pochlubit jednoduchým retro designem, ke hře si můžete pustit i nezaměnitelný soundtrack.

Classic Tetris

Document Translator

Jak název napovídá, toto užitečné rozšíření můžete použít k překládání dokumentů všeho druhu. Document Translator si umí hravě a efektivně poradit s dokumenty ve formátu PDF, PowerPoint, Word i s dokumenty v prostém textu. Nabízí také integraci s Google Drive.

New Tab Todo List: Checklist, Notes, Outliner

Chtěli byste, aby nově otevřená karta prohlížeče Google Chrome na vašem prohlížeči byla opravdu užitečná? Pomůže vám rozšíření s názvem New Tab Todo List: Checklist, Notes, Outliner. Po instalaci tohoto rozšíření si můžete novou kartu v Chromu přizpůsobit na maximum a přidat do ní například nejrůznější seznamy úkolů, poznámky a další obsah. Ten navíc můžete sdílet a spolupracovat na něm s ostatními uživateli.

.