Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

365Scores – Live Scores and Sport News

Řadíte se mezi sportovní fanoušky a chcete mít neustálý přehled o výsledcích důležitých sportovních utkání? Pak se vám jistě bude hodit rozšíření s názvem 365Scores – Live Scores and Sport News. Toto rozšíření vám přímo do Chromu na vašem Macu přinese výsledky fotbalových, hokejových, tenisových a dalších utkání, a to bezplatně a spolehlivě.

DF Tube

Pouštítě si na webu YouTube videa, která potřebujete sledovat z pracovních nebo studijních důvodů, a potřebujete se na ně opravdu soustředit na maximum? Chcete se vyvarovat toho, že byste nakonec bezmyšlenkovitě klikali na obsah, který pro vás není přínosný? Vyzkoušejte rozšíření DF Tube. To nabízí řadu užitečných funkcí, jako je deaktivace automatického přehrávání, skrytí doporučených videí a další.

Smart Mute

Rozšíření Smart Mute vám pomůže vyřešit problémy se zvukem, přehrávaným z více otevřených karet najednou. Toto rozšíření vám umožní ztlumit (pozor – nikoliv pozastavit) zvuk u vybraných karet v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu, ale také nastavit tichý režim pouze pro Chrome nebo vytvořit seznam stránek, u kterých nechcete ztlumení nikdy použít, a naopak.

Smart Mute

Pause – Stop Mindless Browsing

Řada z nás v průběhu dne navštíví webové stránky, na kterých se nakonec neplánovaně zdrží po zbytečně dlouhou dobu. Je jedno, jestli jde o sociální sítě, e-shopy nebo jiné weby. Pokud hledáte nástroj, který vám pomůže s dočasným zablokováním přístupu k těmto stránkám, můžete sáhnout po Pause. Pause nabízí přednastaven seznam pěti desítek webů. Pokud se na kteroukoliv ze stránek z tohoto seznamu budete chtít podívat, Pause vás na chvilku zastaví a dá vám možnost rozmyslet si potenciální prokrastinaci. Rozšíření je plně přizpůsobitelné.

Clickbait Remover for YouTube

Platforma YouTube je pro mnoho tvůrců zdrojem nemalých výdělků. Těch se někteří snaží dosáhnout tak, že zveřejňují takzvaná clickbait videa s často zavádějícím obsahem, která mají především přilákat diváky a odběratele, a vygenerovat tak zisk. Mezi hlavní způsoby, jak diváky na tento typ videí nalákat, patří dovedně zpracovaný náhledový obrázek. Rozšíření s názverm Clickbait Remover for YouTube se postará o to, aby se vám místo clickbaitových náhledů. Namísto nich se vám zobrazí náhodný skutečný záběr z daného videa.

¨

.