Zavřít reklamu

V dnešním článku vám opět přineseme hned několik tipů na užitečná rozšíření pro jablečný webový prohlížeč Safari. Tentokrát si ukážeme rozšíření pro ukládání poznámek, sdílení obsahu na sociálních sítích, správu záložek nebo třeba vylepšení nových karet.

Notebook

Rozšíření s názvem Notebook vám výrazně usnadní práci s pořizováním poznámek všeho druhu v příslušné aplikaci. V jednoduchém rozhraní můžete psát texty, vytvářet seznamy, nahrávat zvukové záznamy a mnoho dalšího. Notebook nabízí podporu pro Touch Bar u MacBooků Pro, podporu gest, synchronizace a možnosti přizpůsobení.

Buffer – Social Media Composer

Stává se vám často, že při prohlížení internetu narazíte na nějakou zajímavou webovou stránku, video, článek nebo třeba fotografii, a chtěli byste se o nově objevený obsah podělit s přáteli na sociálních sítích? S pomocí rozšíření Buffer – Social Media Composer tak budete moci učinit snadno a rychle jedním jediným kliknutím.

Buffer Safari
Zdroj: App Store

Raindrop.io

Rozšíření s názvem Raindrop.io vám skvěle poslouží při vytváření kolekcí záložek a jejich správě. V Raindrop.io můžete vytvářet sbírky zajímavých odkazů, článků, fotografií nebo videí z celého internetu. K uloženému obsahu můžete přidávat poznámky, screenshoty nebo štítky, a spolupracovat na jeho úpravách a přidávání s ostatními.

Aerial View Tab for Safari

Díky rozšíření Aerial View Tab můžete pozadí nové karty v prohlížeči Safari oživit nádhernými videozáběry z ptačí perspektivy. Kromě toho můžete na nové kartě zobrazit užitečné informace, jako je třeba údaj o aktuálním čase a datu. Rozšíření je ke stažení zdarma, Pro verze vás jednorázově vyjde na 79 korun.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.