Zavřít reklamu

Slýcháte čím dál častěji otřepanou frázi, že Vánoce jsou za dveřmi? Pro někoho bohužel, pro někoho konečně, ale je to tak. Svátky se blíží a pokud jste dosud nákup dárků odkládali, měli byste se nad jejich výběrem pomalu začít zamýšlet. V dnešním článku vás zkusíme inspirovat tipy na dárky pro majitele iPhonu.

Do 300 korun

AlzaPower AluCore Lightning MFi – Kabelů není nikdy dost

Každý z nás jistě zná někoho, komu se Lightning kabely k iPhonu doslova ničí pod rukama. Právě pro takové uživatele je ideálním dárkem další Lightning kabel, a to patřičně odolný. Takovým je i kabel AlzaPower AluCore Lightning MFi, který disponuje kovovým tělem a nylonovým oplétáním, díky čemuž se může pochlubit opravdu vysokou odolností. Potěší ale i možnost zakoupit jej v obrovském množství barevných variant, kterými se zkrátka musíte trefit do vkusu obdarovaného. Zkrátka fajn užitečný dárek za pár korun. Tento produkt si můžete objednat zde.

Spigen Airpods Strap – Mějte AirPods pod dohledem

Nejeden majitel iPhonu má také bezdrátová sluchátka AirPods. A stará se ten někdo o své AirPody jako o oko v hlavě a záleží mu na jejich bezpečnosti? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná byste takovouto osobu mohli potěšit praktickým a elegantním držákem značky Spigen, díky kterému se nemusí obávat, že by o sluchátka při různých aktivitách přišel. Ano, tento produkt sice s iPhonem tak úplně nesouvisí, avšak na druhou stranu jsou pro mnohé uživatele iPhonů právě AirPods natolik důležitým příslušenstvím, že by byl hřích na ně alespoň částečně nevzpomenout i nyní Spigen Airpods Strap je k dostání zde.

Do 500 korun

Spigen Thin Fit kryt iPhone 11 Pro – Elegantní kryt pro nejnovější iPhone

Chystáte se obdarovat majitele nejnovějšího iPhonu 11 Pro? Pokud byste mu chtěli udělat menší radost a částečně navýšit odolnost jeho nového telefonu, rozhodně byste mu měli věnovat nějaký kvalitní a elegantní kryt. Tyto atributy pohodlně splňuje kryt Thin Fit od společnosti Spigen, která je pro své kryty vyhlášena. Jejich nákupem tak rozhodně nesáhnete vedle – ba naopak se jím trefíte přímo do černého. Objednat si jej můžete zde.

Herní ovladač pro iPhone – Pro lepší požitek z hraní

Hraní různých mobilních her může být někdy na našich iPhonech poměrně krkolomné až nepraktické. Pokud ve svém okolí máte někoho, kdo se řadí mezi zaryté hráče mobilních her a rozhodně by uvítal klasický gamepad, možná byste měli zvážit koupi herního ovladače IPEGA. Ten je speciálně navržen například pro hraní populární hry PUBG a dokáže značně usnadnit hru. Tak co, cítíte se vy nebo váš „vánoční cíl“ na pořádnou dávku herního šílenství, které vám tento ovladač dopřeje? Tento gamepad můžete zakoupit zde.

Do 2000 korun

Jen málokdo vám asi řekne, že by si nepřál originální kožený kryt Apple. Tyto kryty totiž přesně kopírují křivky iPhonů, díky čemuž se stávají jednak skvělým pomocníkem pro zlepšení odolnosti a taktéž poměrně vkusným módním doplňkem. Skvělým benefitem tohoto krytu je pak jeho velmi příjemný úchop, který se postupem času s tvořící se patinou na jeho bocích jen a jen zlepšuje. Zapomenout nesmíme ani na klasickou koženou vůni, kterou si po jeho vybalení z krabičky užijete. Kryt Apple Leather Case pro iPhone X a XS můžete ve různých barevných variantách objednat zde.

Do 6000 korun

Apple Watch Series 3

Drtivá většina majitelů iPhonů si přeje mít jablečné hodinky Apple Watch, které jdou ruku v ruce právě s jablečným telefonem. Při vydání nejnovější generace těchto hodinek se samotný Apple rozhodl, že začne nabízet třetí generaci za značně zvýhodněnou cenu, díky čemuž se Apple Watch Series 3 stávají značně dostupným produktem. Díky tomu si tak může pořídit opravdu vysoce kvalitní smartwatch s celou řadou pokročilých funkcí opravdu každý. Pokud tedy vy nebo váš „vánoční cíl“ neprahnete po EKG či větším displeji, s klidným srdcem vám můžeme Apple Watch Series 3 stále doporučit. Tyto hodinky můžete objednat zde.

Apple AirPods s bezdrátovým pouzdrem – Zbavte své příbuzné kabelů

V první polovině letošního roku jsme se dočkali představení druhé generace vyhlášeného produktu Apple AirPods. Ta oproti první generaci přichází se zbrusu novým čipem H1, který urychluje všechny operace sluchátek s ostatními zařízeními, a s bezdrátově nabíjeným pouzdrem. Pokud se rozhodnete darovat někomu ze svých nejbližších druhou generaci sluchátek Apple AirPods s bezdrátově nabíjeným pouzdrem, rozhodně mu uděláte nesmírnou radost. Přeci jen, AirPods jsou mnohými označovány za jeden z nejlepších Apple produktů současnosti. Bezdrátová sluchátka můžete zakoupit na této adrese.

Nad 6000 korun

Apple Watch Series 5 – Nejnovější chytré hodinky od Applu

V tomto článku jsme si již jednou ukázali hodinky ze série Apple Watch, avšak jednalo se o dva roky starý produkt, který je však stále nesmírně užitečný. Jestliže vás ale při nakupování vánočních dárku neomezuje daný rozpočet a vy byste chtěli někoho maximálně překvapit, zakoupením Apple Watch Series 5 rozhodně neuděláte chybu. Tyto hodinky nabízí takzvaný Always-on displej, dokáží měřit EKG a nabízí několik dalších a velice užitečných funkcí. Hodinky můžete objednat zde.

Apple MacBook Pro 13″ 2019 – Nejlepší parťák pro iPhone

Čím lepším bychom mohli ukončit tento článek, než třináctipalcovou verzí MacBooku Pro. Základem každého jablečného ekosystému je iPhone, který si nejlépe rozumí právě s MacBookem. Pokud chcete tyto Vánoce povznést na vskutku novou úroveň a obdarovat někoho z vašich bližních tímto vytříbeným kouskem technologie, můžete si být jistí, že vám daná osoba bude nepopsatelně vděčná. Jakmile tato šťastná osoba totiž pocítí, jak perfektně spolu iPhone a MacBook komunikují, již nikdy nebude chtít nic jiného. Letošní MacBook Pro 13″ můžete zakoupit zde.

.