Zavřít reklamu

Někomu se to může zdát nepochopitelné, ale pravdou je, že se mezi námi najdou i tací, pro které je úklid vášní a zálibou. Pokud se letos o Vánocích chystáte obdarovat právě některého z milovníků úklidu, připravili jsme pro vás užitečný seznam tipů na dárky, ze kterých si určitě vyberete.

Tesla Smart Aroma Diffuser

K uklizené domácnosti patří také správná čistota a vlhkost vzduchu. Tu dokáže zajistit drobný, dobře vypadající zvlhčovač Tesla Smart Aroma Disffuser, který navíc umí domácnost v případě potřeby také příjemně provonět. Difuzér nabízí až 2,4 milionů kmitů za sekundu, možnost až pětihodinového provozu, časovač, ale i chytré vypnutí ve chvíli, kdy v nádržce dojde voda. Díky Wi-Fi konektivitě je difuzér možné ovládat prostřednictvím aplikace ve smartphonu.

Tesla Smart Aroma Difusser zakoupíte zde.

Čistička vzduchu Hysure Halo

Kvalitní čistička vzduchu nemusí nutně představovat enormní zátěž pro peněženku. Důkazem je Hysure Helo s výkonem 80m3/h, která dokáže spolehlivě a důkladně vyčistit vzduch v místnostech o rozloze až 10m2. Můžete se pochlubit velmi nízkou hlučností (maximálně 55 dB), funkcí nočního režimu, ale třeba také šikovným dotykovým panelem, možností regulace výkonu, HEPA, uhlíkovým a předfiltrem nebo třeba možností nastavení časovače. Hysure Halo má navíc velmi příjemný design, díky kterému se bude v každé místnosti skvěle vyjímat.

Čističku vzduchu Hysure Halo zakoupíte zde.

Robotický vysavač Sencor AllFloor Milia

Sencor AllFlooer Milia je šikovný, spolehlivý robotický vysavač s mopem, který se dokonale postará o všechny možné typy povrchů a jejich úklid. Na jedno nabití nabízí dobu provozu až 80 minut, je vybaven senzorem proti nárazu a proti pádu ze schodů, a dokáže překonat překážky ve výšce do 1 cm. Hravě si poradí i s většími nečistotami a díky výšce 75 mm se dokáže dostat i pod některé druhy nábytku.

Robotický vysavač Sencor zakoupíte zde.

Tyčový vysavač ETA Moneto Aqua Plus 3v1

Tyčové vysavače se těší velké oblibě. Pokud chcete někomu letos na Vánoce udělat radost právě takovým typem vysavače, můžete sáhnout po modelu ETA Moneto Aqua Plus. Jedná se o šikovný tyčový vysavač 3v1, který zastane nejen luxování, ale také vytírání, a to u celé řady různých druhů povrchů. Výměna nástavců probíhá díky technologii Click & Clean snadno a rychle, vysavač vydrží na jedno plné nabití až 50 minut povozu. Může se pochlubit pohodlnou ergonomickou sklápěcí rukojetí, vysoce kvalitním HEPA filtrem a 2 sacími výkony.

Tyčový vysavač 3v1 ETA Moneto zakoupíte zde.

Xiaomi Smart Antibacterial Humidifier

Ultrazvukový zvlhčovač s UV-C světlem se postará nejen o náležitou míru vlhkosti vzduchu, ale také o to, aby ve vzduchu v místnosti nebyly žádné bakterie ani jiné škodlivé prvky. Je vybaven 4,5 litrovou nádrží na vodu, díky které dokáže zajistit nepřetržitou tvorbu osvěžující mlhy po dobu 12-15 hodin. Samozřejmostí je časovač, možnost volby ze tří úrovní mlhy, a možnost správy a řízení přes aplikaci v chytrém mobilním telefonu.

Ultrazvukový zvlhčovač Xiaomi Smart zakoupíte zde.

Tyčový vysavač Rowenta X-Pert Animal

Pokud vámi obdarovaný milovník úklidu zároveň chová chlupaté domácí mazlíčky, určitě ho potěšíte tyčovým vysavačem Rowenta X-Pert Animal. Tento vysavač typu 2v1 dokonale uklidí podlahu i koberec nejen od běžných nečistot, ale také od zvířecích chlupů. Díky lehké konstrukci se velmi dobře přenáší, LED osvětlení zajistí dokonalý přehled o uklizené ploše. Nabízí několik lavic pro různé druhy povrchů včetně čalounění, je vybaven také držákem na zeď.

Vysavač Rowenta X-Pert Animal zakoupíte zde.

Čistička vzduchu Siguro Air Master

Čistička Siguro Air Master se postará o dokonale čisté prostředí doma. Výkon 490m3/h zajistí pročištění vzduchu v prostoru o rozloze až 57m2, čištění probíhá důkladně a chytře díky funkcím, jako je ionizace vzduchu, senzor detekce kvality vzduchu nebo třeba časovač. Siguro Air Master je vybavena dotykovým displejem, UV světlem, automatickým módem, účinným systémem se čtveřicí filtrů, a může se pochlubit nízkou hlučností. Čističku lze ovládat také prostřednictvím aplikace pro chytré mobilní telefony.

Čističku vzduchu Siguro Air Master zakoupíte zde.

Čistička vzduchu Concept Perfect Air

Čistička vzduchu Concept nabízí výkon 350 m3/h, čímž zajistí dostatečnou vlhkost vzduchu pro místnosti o rozloze až 45 m2. Může se pochlubit účinným HEPA filtrem, možností nastavení časovače i regulací výkonu, funkcí ionizace vzduchu, UV sterilizační lampou a samozřejmě také možností dálkového ovládání přes aplikaci v chytrém telefonu. Díky úzké konstrukci nezabere příliš mnoho místa. Samozřejmostí je i dětský zámek pro ještě větší bezpečnost.

Čističku vzduchu Concept Perfect Air zakoupíte zde.

Čistič oken Mamibot

Robotický čistič oken Mamibot nejen dokonale vyčistí každé okno včetně francouzského, ale také ušetří čas i práci s úklidem. Nabízí poměrně tichý chod – 65 db, je možné jej ovládat prostřednictvím smartphonu, a na jedno nabití vydrží po dobu až dvaceti minut. K čističi je možné připojit také prodlužovací kabel, součástí balení je i šikovná utěrka z mikrovlákna. V případě výpadku proudu se Mamibot udrží ve svislé poloze po dobu až půl hodiny.

Čistič oken Mamibot zakoupíte zde.

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra

Pokud chcete letos na Vánoce investovat do kvality, můžeme vám rozhodně doporučit robotický multifunkční vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra. Jak název napovídá, dokáže si tento chytrý pomocník hravě poradit s vysáváním i vytíráním. Díky přesnému naskenování domu či bytu můžete naplánovat kompletní nebo zónové čištění, výkon sání činí 4000Pa a kapacita baterie 5200 mAh zajistí dlouhodobou výdrž. Vysavač s mopem nabízí několik úklidových režimů, podporu pro hlasové asistenty, Wi-Fi konektivitu a možnost správa a ovládání přes mobilní aplikaci.

Robotický vysavač Xiaomi zakoupíte zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.