iWant

Novinky o Things a výherce Things na iPhone

iWant

Během keynote Phila Schillera proběhla i jiná důležitá událost. Byla vydána finální verze Things 1.0 na MacOS. Pokud si plánujete zakoupit tuto desktopovou verzi, tak Vás to vyjde na $49. Ačkoli to nejsou malé peníze, tak pořád je to kevnější než například konkurenční Omnifocus. Navíc do 15. ledna 2009 máte šanci získat slevu 20%, což se určitě vyplatí. Stačí v nákupním košíku zadat kupón „THINGSPRESALE20“.

Pokud byste chtěli vidět, jak se s takovou desktopovou aplikací Things pracuje a proč si myslím, že Things je perfektní, tak Vám doporučuji screencast, jak Things používat.


Další významnou událostí je vydání nové verze na iPhone s označením 1.3. Tato verze již umí tagy, které někomu mohou výrazně pomoci při organizaci úkolů. Ty totiž uživatelé často využívají pro třídění například podle priority, náročnosti či kolik času takový úkol zabere.

Ačkoli mi nemohli Cultured Codes vyzradit příliš, co se týká plánů do budoucna (aby je konkurence nepředběhla), tak aspoň něco málo jsem se dozvěděl. Velkou prioritu mají sub-projekty a sub-oblasti, aby se člověk v úkolech ještě lépe zorientoval. Nejusilovněji se ale momentálně pracuje na synchronizaci mezi 2 počítači Mac – určitě tedy dojde na online synchronizaci se službou MobileMe.

A teď již přistupme k vyhlašování výherce soutěže. Jak jsem vybíral? Do soutěže jsem zařadil každého, kdo se podepsal pod článkem „Things – Time Management pro iPhone„. Každého z Vás jsem si zapisoval, tak jak jste postupně komentovali, do samostatného Google Docs dokumentu a tím jste získali své číslo do tomboly. Každý tak byl zařazen pouze jednou pro větší spravedlnost. Celkem se Vás zúčastnilo 37!

vyherce-thingsTeď tedy přistupuji na stránky Random.org, kde vybírám generování náhodných čísel. Nechávám si vygenerovat náhodné číslo v intervalu 1 – 37. Pod vylosovaným číslem 5 se nachází SteveJSF! Gratuluji vítězi!

A pokud jste nevyhráli, tak nevadí, promo kód na nějakou další aplikaci se zase brzy objeví.. :)

  • frankiecze

    tesne vedle :))

  • Blahopřeji vítězi…

    Snad se příště usměje štěstí i na mne :-)

  • SteveJSF

    Velice děkuju za výhru i za blahopřání, při tom počtu účastníků jsem v to ani nedoufal. Aplikaci už mám nainstalovanou, tak snad si na ní rychle zvyknu. Zrovna dnes, kdy jsem začal ve větší míře používat To Do’s… Things mi po první zadané poznámce spadlo, ale to byla snad jen výjimka. Večer se na to podívám podrobněji – základ je umět to používat rychle a jednoduše.