Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Aktuálně nás čeká hvězdně obsazená premiéra thrillerového seriálu Liaison, a dočkáme se i druhého Schmigadoonu a třetího Acapulca. 

Liaison 

Tento šestidílný thrillerový seriál přivede poprvé do platformy francouzštinu, a to díky populárnímu herci a vítězi ceny César Vincentu Casselovi. Tomu zde bude sekundovat Eva Green. Série má zkoumat, jak chyby naší minulosti mají potenciál ničit naši budoucnost. Zároveň se zde kombinuje akce s nepředvídatelným a mnohovrstevnatým dějem, kde špionáž a politické intriky hrají špinavou hru proti příběhu vášnivé a trvalé lásky. Premiéra je stanovena na 24. února.

Apple TV Liaison

Druhá řada Schmigadoon!  

V této parodii na muzikály čtyřicátých let se Melissa a Josh, dvojice batůžkářů, dostane do Schmigadonnu, kde však uvíznou. Je to kouzelné město plné zpívajících a tančících lidí, ale Melissa s Joshem zjistí, že město nemohou opustit, dokud nenajdou pravou lásku – a přitom mysleli, že už ji našli. Druhá řada má mít premiéru 7. dubna a časově nás posune to 60. a 70. let minulého století. Samo město, které i zde bude hrát zásadní roli, se pak nebude jmenovat Schmigadoon ale Schmicago.

 

Apple TV Schmigadoon

Třetí Acapulco 

Dle tvůrců Acapulca si jej zamilovali diváci po celém světě, proto s přípravami na třetí řadu příliš dlouho nečekali a již spustili její natáčení. Druhá řada prý byla často označována jako jedna z nejlepších show roku 2022 se 100% hodnocením na Rotten Tomatoes (na ČSFD je hodnocení 73 %). Kdy se dočkáme premiéry ještě uveřejněno nebylo.

Ghosted 

Potkat toho pravého může být pořádné dobrodružství – tak sní podtitulek připravovaného snímku produkce Apple TV+ se skutečně hvězdným obsazením. Do hlavních rolích zde totiž byli obsazeni Chris Evans a Ana de Armas, kterým bude sekundovat třeba i Adrien Brody, režii má na svědomí Dexter Fletcher. Datum premiéry ještě oznámeno nebylo.

Apple TV Ghosted

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.