Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Začátek roku 2020 je tady a spolu s ním dorazily do tuzemských e-shopů novoroční slevy. Jedním z nich je i Mobil Pohotovost, kde padly ceny také u několika Apple produktů. Levněji tak teď můžete pořídit některé modely iPhonů, Apple TV a také originální příslušenství.

Aktuálně nejprodávanějším je iPhone 7 (64 GB), který je v rámci výprodeje zlevněný na 9 990 Kč. Následuje ho iPhone XR (64 GB), jenž nyní vychází na 16 990 Kč. V zajímavé slevě je také iPhone XS (64 GB), ten momentálně pořídíte za 19 990 Kč. Akce se vztahuje na všechny barevné varianty a levnější jsou také modely s vyššími kapacitami úložiště. Při koupi telefonu navíc dostanete šek v hodnotě 800 Kč, předplatné Apple TV+ na rok zdarma a speciální slevu na AirPods. Všechny telefony lze také pořídit na splátky bez navýšení.

iPhone XS vs iPhone XR FB

Do slevy padlo také příslušenství od Applu. Například Apple TV HD (4. generace) je za 3 790 Kč, vybavenější Apple TV 4K pak začíná na 4 690 korunách. Za 1 790 Kč teď pořídíte Magic Mouse 2. A Magic Keyboard s číselnou klávesnicí může být vaše za 3 290 Kč. Jak myš, tak klávesnice jsou dostupné v bílém i černé provedení. Na závěr: Apple Pencil 2 je teď zlevněná na 3 190 Kč a původní Apple Pencil můžete koupit za 2 590 korun.

Slevy samozřejmě padly i na stovky produktů ostatních značek – levnější je například oblíbená koloběžka Xiaomi Mi Scooter Pro. Stránku s výčtem všech položek zlevněných v rámci výprodeje naleznete na stránkách Mobil Pohotovost.

.