Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Začátek roku 2020 je tady a spolu s ním dorazily do tuzemských e-shopů novoroční slevy. Jedním z nich je i Mobil Pohotovost, kde padly ceny také u několika Apple produktů. Levněji tak teď můžete pořídit některé modely iPhonů, Apple TV a také originální příslušenství.

Aktuálně nejprodávanějším je iPhone 7 (64 GB), který je v rámci výprodeje zlevněný na 9 990 Kč. Následuje ho iPhone XR (64 GB), jenž nyní vychází na 16 990 Kč. V zajímavé slevě je také iPhone XS (64 GB), ten momentálně pořídíte za 19 990 Kč. Akce se vztahuje na všechny barevné varianty a levnější jsou také modely s vyššími kapacitami úložiště. Při koupi telefonu navíc dostanete šek v hodnotě 800 Kč, předplatné Apple TV+ na rok zdarma a speciální slevu na AirPods. Všechny telefony lze také pořídit na splátky bez navýšení.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Do slevy padlo také příslušenství od Applu. Například Apple TV HD (4. generace) je za 3 790 Kč, vybavenější Apple TV 4K pak začíná na 4 690 korunách. Za 1 790 Kč teď pořídíte Magic Mouse 2. A Magic Keyboard s číselnou klávesnicí může být vaše za 3 290 Kč. Jak myš, tak klávesnice jsou dostupné v bílém i černé provedení. Na závěr: Apple Pencil 2 je teď zlevněná na 3 190 Kč a původní Apple Pencil můžete koupit za 2 590 korun.

Slevy samozřejmě padly i na stovky produktů ostatních značek – levnější je například oblíbená koloběžka Xiaomi Mi Scooter Pro. Stránku s výčtem všech položek zlevněných v rámci výprodeje naleznete na stránkách Mobil Pohotovost.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více