Zavřít reklamu

S příchodem nového roku jsme se dočkali i nálože úžasných slev! Pokud jste například prošvihli vánoční výprodeje, nezoufejte – nyní totiž máte skvělou příležitost. Populární internetový obchod Godeal24.com totiž přichází s akcí, kdy nabízí ty nejpopulárnější produkty za bezkonkurenčně nízké ceny. Chcete upgradovat váš počítač a obohatit jej o novější systém či kancelářský balíček? Tyto dva nástroje lze bezesporu označit za nejdůležitější vůbec. Využijte proto současnou akci Godeal24 New Year, pořiďte si originální software za nízké ceny a užijte si jejich svižný chod.

Jak už jsme uvedli výše, pokud jste prošvihli vánoční slevy na Godeal24.com, určitě nezoufejte – jedna akce totiž nahrazuje druhou! Při příležitosti příchodu nového roku se v nabídce internetového obchodu Godeal24.com nachází pořádná nálož slev na nejrůznější produkty, mezi které se řadí operační systém Windows, kancelářský balíček MS Office, zvýhodněné balíčky a další. Aby toho navíc nebylo málo, na některé produkty lze uplatnit až 50% sleva!

godeal novy rok

Získejte Windows jen za 7,32 €

Ať už máte spadeno na Windows 11, nebo Windows 10, Godeal24 vás určitě nezklame. Pořádného zlevnění se totiž dočkaly oba produkty, které vám dokážou znatelně usnadnit každodenní život a práci s počítačem. Novější Windows 11 navíc nabízí jednodušší design a řadu dalších možností k prozkoumání.

Office 2021 za pouhých 30,22 €! Takto ušetříte až 360 €

Při příležitosti právě probíhající novoroční akce si můžete přijít na kancelářská balíček Microsoft Office 2021 za pouhých 30,22 €, namísto původních 389,99 €. Takto můžete ušetřit neuvěřitelných 359,77 €, což už se rozhodně vyplatí. Zároveň se snížení cen dočkaly produkty jako MS Office 2019 a MS Office 2016.

Systém Windows & Office ve zvýhodněném balíčku

Na Godeal24.com si nyní můžete pořídit zvýhodněné balíčky, které v sobě ukrývají dvě licence – konkrétně na operační systém Windows a kancelářský balíček Microsoft Office. V tomto případě ale nezapomeňte v košíku zadat unikátní slevový kód ve znění SGO62, díky kterému se cena automaticky sníží o 62 %. Kód se vztahuje na níže vypsané nabídky, které jsou už uvedeny se slevou.

Až 50% sleva na Windows! Slevový kód: SGO50

Další slevy ve výši 62 %! Slevový kód: SGO62 

Nástroje pro váš počítač

Pokud vám ve zlevněných produktech něco chybí, nezoufejte. Tady to totiž ještě nekončí. Do akce zamířily i další užitečné nástroje pro PC, které vám dokážou pomoct s výkonem i produktivitou.

O Godeal24

Obchod Godeal24.com je profesionálním prodejcem se zaměřením na originální licenční klíče pro Microsoft Office, Windows, nejrůznější hry a další software, přičemž jeho hlavní předností jsou samozřejmě bezkonkurenčně nízké ceny.

Nákup na GoDeal24 je navíc nesmírně jednoduchý. Ihned po dokončení objednávky obdržíte licenční klíče prostřednictvím e-mailu, aniž byste na ně museli dlouze čekat. Pokud byste navíc měli jakýkoliv dotaz, můžete se kdykoliv obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu odesláním e-mailu na adresu service@godeal24.com. Vzápětí se vám bude věnovat expert ze společnosti.

.