Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Microsoft oznámil zcela zásadní vylepšení pro Windows 11. V nejnovějším updatu tak na uživatele čeká nová verze vyhledávače Bing, která využívá možností ChatGT, díky čemuž budou k dispozici ihned z vyhledávacího řádku, což znatelně zjednoduší přístup k možnostem umělé inteligence. Ve finále tak uživatele čeká podstatně lepší a rychlejší vyhledávání. Tato nová funkce navíc ukazuje možnosti umělé inteligence, čímž navíc staví Microsoft do přední pozice inovátora. Díky důrazu na AI, Microsoft navíc vylepšuje i nativní prohlížeč Edge o možnosti umělé inteligence, která stejně tak zamíří například i od kancelářského balíčku Microsoft Office. Uživatele tak čeká doposud nevídané vylepšení výkonu a produktivity. Když k tomu navíc ještě přidáme revoluční nástroje a možnosti, nelze konstatovat jinak, než že je Microsoft ve vůdčí pozici ve smyslu efektivní kolaborace na dokumentech. Z tohoto důvodu byste rozhodně neměli otálet a provést upgrade co nejdříve, díky čemuž získáte možnosti AI i vy.

Hledáte originální Microsoft software za nejlepší ceny? Pokud ano, rozhodně byste neměli přehlédnout akci Godeal24 Spring Sale! Získat totiž můžete doživotní licenci na Office 2021 Pro za pouhých 24,25 € nebo originální Windows 10 Pro jen za 7,25 €. Aby toho nebylo málo, zároveň si můžete přijít na časově omezenou nabídku v podobě Windows 11 Pro za pouhých 10,25 €! Když k tomu přidáme novinky v podobě integrace Open AI GPT funkcí do vyhledávače Bing, získáte tak bezkonkurenční systém, který vám usnadní vyhledávání. Upgradujte proto svůj operační systém a zvyšte tím svou produktivitu s Godeal24 Spring Sale. Ušetřit můžete i na dalších populárních produktech od Microsoftu.

Spring Sale u Godeal24

Nejpopulárnější akce! Windows a MS Office

Kupte víc, ušetřete ještě více! Zvýhodněné balíčky

Sleva až 50 % na Windows a Office! Slevový kód: SGO50

Prozkoumejte další zlevněný Windows a Office zde

PC nástroje za nejlepší ceny! 

Prozkoumejte další zlevněné nástroje zde

U Godeal24 můžete ušetřit spoustu a peněz díky bezkonkurenčním slevám na produkty Microsoftu a od dalších významných vývojářů IT softwaru jako IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a do mnoha dalších. Získejte tak Windows a MS Office za nejnižší ceny vůbec. S Godeal24 navíc máte jistotu, že se k vám dostane 100% bezpečný a originální software, k čemuž navíc získáte doživotní podporu a garanci všech nadcházejících aktualizací od Microsoftu.

Godeal24 si navíc zakládá na nesmírně jednoduchém systému s digitálním doručením, díky čemuž obdržíte zakoupenou licenci v řádu několika sekund. Když k tomu navíc připočteme hodnocení na srovnávacím portálu TrustPilot, kde prodejce v 98 % případů obdržel ohodnocení jako „excelentní“, nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu a bezkonkurenční ceny, můžete si být jisti kvalitou, kterou pořizujete. Nepropásněte proto současnou příležitost a ušetřete na populárním softwaru až 90 %!

Jak už jsme zmínili, Godeal24 také poskytuje nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu, která je už navždy k dispozici všem zákazníkům. Poradit vám tedy dokáže s jakýmkoliv dotazem či problémem.

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

.