Zavřít reklamu

  TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Aktuálně Apple uvedl poslední sérii Servanta a ukázal trailer na první film letošního roku Sharper.

Poslední Servant 

Apple v pátek 13. ledna uvedl čtvrtou a poslední sezonu seriálu Servant, za kterou stojí režisér M. Night Shyamalan. Jde přitom o jednu z prvních sérií, které Apple v rámci Apple TV+ vůbec představil. Premiéra však přinesla jen první díl, přičemž každý následující pátek bude uvolněn další, a to až do desátého dílu, který 17. března celý tento mrazivý příběh završí.

Ostrov tvarů 

Kamarádi Kostka, Jehlan a Kulička žijí na malebném ostrově, kde vyhledávají dobrodružství a snaží se překonat vzájemné rozdíly. Seriál vznikl podle mezinárodních bestsellerů Maca Barnetta a Jona Klassena a bude mít premiéru 20. ledna. Jedná se o animované dílo, které celé vzniklo metodou stop motion.

Třetí řada Truth Be Told 

Nahlédněte do světa podcastů o skutečných zločinech. V hlavní roli se zde představuje Octavia Spencer, která jako podcasterka riskuje vše, včetně svého života, aby odhalila pravdu a dosáhla spravedlnosti. Právě proti tomu má celý seriál brojit, tedy abyste se nepouštěli do vyšetřování zločinů na vlastní pěst. Třetí řada oceňované série začíná 20. ledna.

Trailer na Sharper 

Platforma zveřejnila oficiální upoutávku na Sharper, první nový film služby v roce 2023. Premiéra snímku, v němž se v hlavních rolích představují Julianne Moore, Sebastian Stan a John Lithgow, je naplánována na 17. února, od 10. února však bude snímek distribuován i do vybraných kin, a to především proto, aby mohl případně spadat do nominací na jisté filmové ceny.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.