Zavřít reklamu

Předpověď počasí můžete na Macu sledovat různými způsoby. Jedním z nich je nativní aplikace Počasí, dalším způsobem mohou být nejrůznější rozšíření. Pro účely sledování předpovědi počasí na Macu můžete ale využít také nejrůznější aplikace třetích stran. V dnešním článku se podíváme na pět z nich.

iWeather – Forecast App

iWeather je povedená aplikace s velmi příjemně vypadajícím uživatelským rozhraním. Jednotlivé typy údajů jsou zde rozdělené do panelů, připomínajících widgety, díky čemuž máte dokonalý přehled o všech důležitých informacích. iWeather nabízí podporu widgetů pro macOS, je k dispozici i pro další Apple zařízení, a součástí aplikace je také možnost vyhledávání, sledování více lokací najednou a další funkce.

Aplikaci iWeather stáhnete bezplatně zde.

Forecast Bar

Aplikace Forecast Bar se po své instalaci usídlí v podobě nenápadné ikonky v nástrojové liště v horní části obrazovky vašeho Macu. Po kliknutí na tuto ikonku se vám zobrazí kompaktní, přehledný panel, na kterém najdete údaje o teplotě a dalších povětrnostních podmínkách spolu s grafem vývoje počasí a dalšími informacemi.

Aplikaci Forecast Bar stáhnete bezplatně zde.

WeatherBug – Weather Forecasts and Alerts

Mezi oblíbené macOS aplikace pro předpověď počasí patří také WeatherBug. Nabízí například rychlý přístup k předpovědi po kliknutí na ikonku v liště nabídek, přehledné mapy, předpověď na budoucí hodiny i dny, a nabízí také možnost notifikací s nejrůznějšími důležitými výstrahami.

Aplikaci WeatherBug stáhnete bezplatně zde.

Weather Dock

Aplikace Weather Dock nabízí spolehlivou předpověď počasí s výhledem až na sedm dní. Samozřejmostí je podpora pro více lokací najednou, animované ikonky a pravidelná aktualizace předpovědi podle aktuálního vývoje. Aplikace Weather Dock vám také nabízí možnost přizpůsobení ikonky, která dokáže zobrazovat například aktuální teplotu nebo informace o větru.

Aplikaci Weather Dock stáhnete bezplatně zde.

.