Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokukujete po novém iPhonu 11? Pak pro vás máme super zprávu. Na Smarty.cz se totiž nyní rozjíždí skvělá akce, díky které vás vyjde nákup tohoto modelu supervýhodně. Stačí, abyste na protíúčet nechali odkoupit starý mobilní telefon, iPad, MacBook nebo Apple Watch. 

Princip akce je naprosto jednoduchý. K výkupní ceně zařízení, které se rozhodnete obchodu prodat, vám prodejce přidá jako bonus další 2000 korun na nákup iPhonu 11. Ten vás tak díky tomu vyjde na opravdu parádní cenu, kterou si navíc můžete rozložit na splátky s 0% navýšením. Pokud pak necháte vykoupit zařízení, které jste v minulosti koupili u Smarty, k výkupní ceně dostanete ještě další bonus 5 %. Výkupy starých zařízení a nákupy iPhonu 11 lze v rámci akce provést jak na kamenných prodejnách Smarty, tak i online formou.

A o jakých že cenách se vlastně bavíme? Pokud se například rozhodnete prodat svůj iPhone 8 se 256 GB, od obchodu za něj dostanete až 7800 Kč + 2000 Kč bonus. Nový iPhone 11 vás v takovém případě vyjde na parádních 11 179 korun. Pokud byste se pak chtěli zbavit Samsungu Galaxy S10, Smarty vám za něj může vyplatit až 12 000 Kč + 2000 Kč bonus. Díky tomu vás tak nový iPhone 11 vyjde na přívětivých 6979 Kč. Rozhodně se tedy jedná o akci, kterou se vyplatí využít. 

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více